Jump to content



το απολυτο κουφο


BILL5

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από ShadowRunner

Να φανταστώ ότι

1. έχεις DX10 και Vista?

2. έχεις xp και έχεις ήδη εγκαταστήσει το 9c ?

Αν το 2 ξαναβάλτο ρε συ, δεν έγινε και τπτ και δες τι θα σου πει.

κιτα το εχω τρεξει σε vista και δουλεψε κανονικοτατα τωρα ομως εχω xp και κανει τετοια τρελα πραγματα που ποτε δεν τα εκανε με τον 2500+ της amd ολα με τον duo μου γινονται μαυρα χαλια. τι ενοιεις να ξανα βαλω win?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ShadowRunner

Όχι ρε συ, προς θεού ξανά xp... βάλε ξανά το directx από το cd του παιχνιδιού... ίσως ζητάει κάνα dll που δεν το βρίσκει...

Σε άλλο παιχνίδι το κάνει;

οχι σε κανενα αλο δεν το κανει αυτο που κανει μονο στο most

για το cd το εχω κανει δεν το περναει λεει οτι ειναι ενημερομενω.

Link to comment
Share on other sites

Έσβησα το post μου γιατί απάντησες ταυτόχρονα σχεδόν με μένα :)

Αν το έχεις ΟΚ, τσέκαρε καλύτερα στο forum του παιχνιδιού.

Α by the way, original είναι; Μπορεί να φταίει και το Clopy αν μιλάμε για αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly

Έσβησα το post μου γιατί απάντησες ταυτόχρονα σχεδόν με μένα :)

Αν το έχεις ΟΚ, τσέκαρε καλύτερα στο forum του παιχνιδιού.

Α by the way, original είναι; Μπορεί να φταίει και το Clopy αν μιλάμε για αυτό.

οχι δεν φταιει το copy εχω και το original βαλει μεσα και το ειδιο κανει νομιζει οτι εχει ποιο παλια εκδοσει του 9.0c

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ShadowRunner

Πολύ περίεργο πρόβλημα... :hmm:

Στα forum του παιχνιδιού διάβασες κανέναν με παρόμοιο πρόβλημα;

οχι φιλε δεν εχω δει κατι τοσο περιεγο σε forum παντως καπου διαβασα οτι μπορεις να κανεις απεγκατασταση το DirectX 9.0c και να το ξανα βαλεις αλα δεν ελεγαν πως το κανει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από BILL5

οχι φιλε δεν εχω δει κατι τοσο περιεγο σε forum παντως καπου διαβασα οτι μπορεις να κανεις απεγκατασταση το DirectX 9.0c και να το ξανα βαλεις αλα δεν ελεγαν πως το κανει κανεις?

http://www.softpedia.com/get/Security/Secure-cleaning/DirectX-Eradicator.shtml

Link to comment
Share on other sites

Just for the story.. το πρώτο guess του Google:

http://www.tweakguides.com/NFSMW_3.html

DirectX Error when Installing: When installing the game if you get an error that DirectX9.0c is not installed, even if you've installed DX9.0c already, then find the game's Autorun.exe file (in the base directory of the game CD), right-click on it, select Properties, go to the Compatibility tab, tick the 'Run this program in compatibility mode for' and select 'Windows 2000'. Then double-click on Autorun.exe to begin installation. Make sure to turn off compatibility mode after installing the game

Σωστός ο mitsosoft :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από racer

Σε άλλο υπολογιστή παίζει?

ναι σε ολους θα παιξει αν το φερω και απο εσενα θα δουλεψει κανονικα αν εβαζα ξανα win με sp1 επανω το περναει κανονικα αλα μετα τρελενει το pc μου και οταν ειχα τον 2500+ με sp2 το επεζα και στον 3700+ του αδελφου μου μια χαρα τρεχει μονο στον intel μου κανει νερα.

Link to comment
Share on other sites

δεν πιστεύω οτι ειναι η cpu το προβλημα, κατι αλλο παιζει και δεν μπορουμε να το βρουμε τωρα, μου την σπαει οταν γινεται αυτο... να ψαξουμε λιγο ακομα, πρωτου κανεις κατι βιαστικο...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.