Jump to content



Laptop <600 euro με μικρή οθόνη/βάρους


sotiris

Recommended Posts

Thanks guys.

Υπήρχε ένα innovator 12άρι 2κιλο με 600. Όχι τρελά χαρακτηριστικά αλλά τη δουλειά του την έκανε, και έλεγα μήπως υπήρχε κάτι αντίστοιχο, αλλά μάλλον πάμε σε 15.4".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το 12άρι του eshop επέστρεψε. Μου κάνει εντύπωση πως είναι τόσο φθηνό όταν όλα τα αντίστοιχα έχουν διπλάσια τιμή. Η καλύτερα, μου κάνει εντύπωση πως τα άλλα είναι τόσο ακριβά...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από wolfy junky [Σήμερα, στις 11:37]

Στην Ελλάδα τουλάχιστον αυτο είχε γύρω στα 2600 ,αλλά στον υπόλοιπο πολιτισμένο κόσμο πουλιώταν και 600.

και έχεις και απόλυτο δίκιο..

Εχει αγοραστεί πριν 4 σχεδόν 5 μήνες προς 2.580 euro.. και το προσέχω σαν τα μάτια μου..

Πιό πολύ για gadget το αγόρασα παρά σαν λάπτοπ.. Δεν εχει το παραμικρό ψεγάδι και

ζήτημα να εχει βγεί απο το σπίτι 3-4 φορές. Εχει υπόλοιπο εγγύησης ακόμα 8 μήνες.

Αν ενδιαφέρεται κανείς.. ας ρίψει P.M.

Η τιμή ειναι πολύ πιό λογική απ'οσο το πήρα...

και όταν λέω λογική εννοώ "λογική" και κάτω απο την μισή τιμή αγοράς του. :T:

Αν κάνει κανένας καμία βόλτα απο το Πλαισιο στην Στουρνάρη... θα δεί παρόμοιο μοντέλο στο τμήμα των Laptop's στα 2.999... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.