Jump to content



Προβλημα με kaspersky..........


ennia

Recommended Posts

Παιδια εχω με το ρωσσο. δεν μπορω να τον διαγραψω απο το pc. Παω στην προσθαφαιρεση προγραμματων το εσβησα την πρωτη φορα. αλλα το εικονιδιο δεν εφηγε.(αλλα ουτε εσβησε το προγραμμα) καθε μερα μου βγαζει ειδοποιηση για update. Πηγα στο σκληρο για να το σβησω απο κει. εσβησα τα παντα εκτος απο 4 .dll αρχεια.

Πως μπορω να το πεταξω απο το pc?????????? :help: :help: :help: :help: :help: :help:

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ το ξανακάνεις εγκατάσταση και μετά να το βγάλεις...

Κάνε αυτό. Αν όχι...., άρχισε να ξηλώνεις όλες τις εγγραφές του, όπου κι αν τις βρίσκεις. Μετά....

σβηστο απ το μητρωο σιγα σιγα...

Και στο τέλος, χρησιμοποίησε 2-3 καλά προγράμματα καθαρισμού του Μητρώου, όπως το RegMechanic, το jv16 Power Tools και το δωρεάν Advanced Windows Care. Δεν θα μείνει τίποτα. Θα το δεις;) ;) ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chrisnitro2000

Χρησιμοποίησε και αυτό το registry cleaner της kaspersky..

http://forum.kaspersky.com/lofiversion/index.php/t10287.html

screenshot002ls3.th.png

κοιτα τι μου βγαζει..........................................

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από apostolis22

Μήπως φτέει (Μάλλον όχι) που βρίσκονται σε φάκελο με ελληνική γραμματοσειρά?

το ονομα του φακελου ειναι "kaspersky". οποτε δεν νομιζω να φταιει αυτο.

Link to comment
Share on other sites

απο την αρχη δεν κανει εγκατασταση. το βαζω να κανει, δεν φορτωνει αρχεια, ζηταει επαννεκινηση. και μετα υπαρχει μεσα σαν προγραμμα αλλα ειναι απενεργοποιημενο. ουτε update, ουτε panel control, ουτε τιποτα.

Σαν φαντασμα................:upside: :upside: :upside: :upside:

Link to comment
Share on other sites

sorry για πριν αλλα ημουν στη δουλεια.......

Λοιπον. εχουμε και λεμε........... Προσπαθησα να εγκαταστησω το kaspersky το 6 AntiVirus αλλα δεν εκανε πληρες εγκατασταση (πριν αρχισει να φορτωνει αρχεια ζηταγε επαννεκινηση και μετα δεν συνεχιζε). Φαινοταν ομως οτι σαν προγραμμα υπαρχει αλλα ειναι απενεργοποιημενο(υτε update, ουτε panel control, ουτε τιποτα). πηγα προσθαφαιρεση προγραμματων αλλα ουτε απο εκει το εσβησε. μου ελεγε οτι αυτο το προγραμμα δεν υπαρχει αυτη τη στιγμη στο pc. μετα πηγα στο σκληρο για να το διαγραψω απο κει αλλα και παλι τιποτα. εμειναν 4 αρχεια dll τα οποια δεν τα εσβηνε με τιποτα ουτε σε safe mode.

Εκανα registry cleaning με 2-3 διαφορετικα αλλα παλι τιποτα.

τι αλλο να κανω δεν ξερω....................:help: :help: :help: :help: :help: :help:

Link to comment
Share on other sites

Να βάλεις το Internet Security, στο default path (c:\program files\). Θα σου περάσει εκεί τα αρχεία και θα κάνει από εκεί register τα .dll. Μετά σβήσε τα δικά σου και τέλος, βγάλε το ολόκληρο.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ακουστε........ εχθες εκανα το σταυρο μου και περασα και το nod32 μεσα. δουλεψε κανονικα χωρις προβλημα, αρα το kaspersky δεν ειναι εγκατεστημενο.... αλλα γιατι δεν σβηνει απο το προσθαφαιρεση προγραμματων?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.