Jump to content



Επισκευη για βαθουλωμα σε αμαξι


Daytime Dreamer

Recommended Posts

Παιδες μια βοηθεια αν ξερει καποιος καποιο καλο και φτηνο συνεργειο

Χτυπησε ο αδερφος μου την μασκα μπροστα απο το Mazda 323F BA και εχει σπασει ενα μικρο κομματι απο το fiberglass (ή πολυεστερας ειναι) της μασκας

Επισης εχω και εγω ενα μικρο βαθουλωμα στην πορτα του Tigra (ετσι το πηρα - μεταχειρισμενο) οποτε αν ξερει καποιος καποιο καλο συνεργειο που δεν ειναι αγιογδυτες please help!!

μου ειπαν στην δουλεια εναν καλο και φτηνο που ανοιξε στο Ν.Ηρακλειο. Car Paint System λεγεται και ειναι στην πλαπουτα 40. Το γνωριζει κανεις?

Thanks για οποια βοηθεια dudes!!! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak [Σήμερα, στις 19:25]

http://www.chipsaway.gr/gr/main_gr.htm

+1.Αν η γρατζουνια/ζημια δε χρειαζεται φανοποιοια ειναι η καλυτερη επιλογη...τα μισα λεφτα απο την αντιπροσωπεια και αρκετα καλη δουλεια μιλαω εκ πειρας οτι αξιζει.Αν εχεις βεβαια καποιο χρωμα περλα <<δυσκολο>> και ψαχνεις το τελειο επειδη δουλευουν με δικα τους χρωματα πηγαινε αντιπροσωπεια.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak

http://www.chipsaway.gr/gr/main_gr.htm

LOL μόνο φθηνοί δεν είναι αυτοί :hehe:

Για μία γρατζουνιά είχα πάει στο δεξί φτερό και θέλανε 70€ :p

Πιστεύω πως η καλύτερη λύση είναι κάποιο φαναρτζήδικό, ρωτώντας θα βρεις κάποιον που να έχει εμπειρία.

Link to comment
Share on other sites

Thanks παιδες ... παντως Gbak βαθουλωμα για 50 ευρω σε σχεση με αυτα που ρωτησα εγω καλα ειναι ... εξαρταται βεβαια και το βαθουλωμα παντα.

ΤΟ θεμα ειναι οτι η μασκα του αδερφου ειναι απο πολυεστερα (δεν ειμαι 100% σιγουρος) και δεν ξερω αν πρεπει να απευθυνθω αλλου

Σ'αυτον στο Ν.Ηρακλειο που σας λεω εχει παει η μιση εταιρεια σχεδον οποτε λογικα ο τυπας πρεπει να ειναι καλος. Αν εχω καποιο update θα σας πω

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως μου εφτιαξαν γρατζουνια-βαθουλωμα(πολυ μικρο) πισω απο τη πορτα του οδηγου με 90 ευρω την ωρα που στην αντιπροσωπεια μου ζηταγαν 200.

Αν ξερεις καποιον καλο μη τοσκεφτεσαι παντως πηγαινε εκει.Επισης στην chipsaway δεν κανουν φανοποιεια μονο γρατζουνιες απο οτι ξερω αρα λογικα πας σε φαναρτζιδικο αντιπροσωπεια η μη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από stiffler

Εμενα παντως μου εφτιαξαν γρατζουνια-βαθουλωμα(πολυ μικρο) πισω απο τη πορτα του οδηγου με 90 ευρω την ωρα που στην αντιπροσωπεια μου ζηταγαν 200.

Αν ξερεις καποιον καλο μη τοσκεφτεσαι παντως πηγαινε εκει.Επισης στην chipsaway δεν κανουν φανοποιεια μονο γρατζουνιες απο οτι ξερω αρα λογικα πας σε φαναρτζιδικο αντιπροσωπεια η μη.

E ναι δεν ειναι μονο γρατζουνια. Εχει σπασει ολοκληρο κομματι απο την μασκα. Ειναι απο πολυεστερα (σαν νοβοπαν ειναι ενα πραγμα απο μεσα) οποτε μαλλον για φαναρτζιδικο το κοβω

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.