Jump to content



ΓΜ......το OUTLOOK 2003 lol.....


f117

Recommended Posts

γειαααα......εγκατέστησα στα pc στην δουλεία με τον ίδιο τρόπο το office 2003 μαζί και το outlook 2003 σε όλους τους υπολογιστές.......έπειτα πέρασα proofing tools (ορθογράφος) κάνοντας copy κάτι αρχεία μέσα στο φάκελο PROOF και δούλεψε ο ορθογράφος σε όλα τα pc............ΕΚΤΟΣ απο ένα.........! Σε αυτό το pc δουλεύει ο ορθογράφος για το WORD αλλά δεν δουλεύει για το OUTLOOK......... :S :S δεν βγάζει επιλογές για ελληνικά...και είναι λίγο διαφορετικό το menu (τοολς....speelling) από τα υπόλοιπα.......... το έχω κάνει unistall........το έχω κάνει repair........έχω κάνει copy τον φάκελο proof από άλλο pc.........TPT............... δεν θέλει ορθογραφία.....ΜΟΝΟ στο outlook......MONO σε αυτό το pc.......

Link to comment
Share on other sites

χαιδεψε το λιγο , παρτω με το καλο.... :) πραγματι ειναι κουφο.. εχει κανει unistall ολο το office η μονο το ορθογραφο....? η μ@λ@κι@ ειναι και ολο να το κανεις νομιζω καπoiες ρυθμισεις μενουν, επιση και τα προβληματα...:(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.