Jump to content



HOURS OF VICTORY (NEW)


TheoV

Recommended Posts

Ενα νεο παιχνιδακι κυκλοφορησε σημερα και στηριζεται στην πολλα υποσχομενη unreal engine 3

HOURS OF VICTORY .

2pry5wj.jpg

Aπο οτι ειδα δεν υπαρχουν reviews ακομη αλλα φαινεται καλο.Moy θυμιζει κατι apo

moh kai cod

.Oριστε μερικα screenshots ακομη.

s31625_360_18.jpg

s31625_360_14.jpgs31625_360_17.jpg

*********

Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχαχαχα το video review ειναι όλα τα λεφτά ! "If you die it's probably because you've fallen asleep" Στο IGN πάντως λέει release date US: cancelled . Δεν κάνουν καν τον κόπο να το βγάλουν απο την άλλη πλευρά του Ατλαντικού:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από d|smal [Χθες, στις 01:26]

για να μην εχει ακουστει για μουφα μου κανει!!!

Ναι εντάξει είδα και αυτά που κάνουν ντόρο τι παιχνιδάρες είναι (ea gemes nfs, stalker). Ακόμα και το crysis σε σχέση με τα videos που βλέπαμε μια 5ετία τώρα είναι μέρα με τη νύκτα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Voudas

το είδα χθες... απλά άθλιο... (όχι hour of victory, hour of uninstall είναι)

τοσο χαλια ρε συ? να μην μπω δηλαδη καν στον "κοπο"?...εχω ξεμεινει απο fps ελεος

το ign το τεσταρε και του δωσε ενα 6.3 σε xbox

http://xbox360.ign.com/articles/799/799818p1.html

Link to comment
Share on other sites

τζαμπα τα 5 giga που φαγα απο το ραπιντ μου..οντως ειχες δικιο Voudas ειναι αθλιο...μου αρεσει που εκανε και AGEIA PhysX Engine εγκατασταση ελεος...

μπορω να πω αλλη μια ψηφος για το χειροτερο fps της χρονιας μετα βεβαια απο το Conflict: Denied Ops που ηταν ενα σκαλι πιο χαλι..

οσο για το the club το τρεξα σε ντεμο και ειναι 3dperson δεν τα παω και πολυ αν και δεν ειναι ασχημο απο οτι ειδα..

τεσπα γυρναμε παλι σε cod4 και bf2 μουλτι και περιμενουμε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak [Σήμερα, στις 21:14]

τζαμπα τα 5 giga που φαγα απο το ραπιντ μου..οντως ειχες δικιο Voudas ειναι αθλιο...μου αρεσει που εκανε και AGEIA PhysX Engine εγκατασταση ελεος...

μπορω να πω αλλη μια ψηφος για το χειροτερο fps της χρονιας μετα βεβαια απο το Conflict: Denied Ops που ηταν ενα σκαλι πιο χαλι..

οσο για το the club το τρεξα σε ντεμο και ειναι 3dperson δεν τα παω και πολυ αν και δεν ειναι ασχημο απο οτι ειδα..

τεσπα γυρναμε παλι σε cod4 και bf2 μουλτι και περιμενουμε

Ναι ε?

Δηλαδή καμία σχέση με τα screenshots?

Αν είναι λίγο καλύτερο από το Conflict: Denied Ops (ουπ), τα χέρια θα ξεχωρίζουν από το όπλο ε gbak?? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.