Jump to content



νέα αγορά για κοπέλα


AGRIMI

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από d|smal

εγω λεω τον πιο φτηνο amd επεξεργαστη την πιο φτηνη μητρικη, ενα σκληρο 500αρι, τις πιο φτηνες 2γιγα μνημες, τροφοδοτικο 350-400W καλουτσικο! = 250 με 300 κ αφου ειναι απενταρη της μενει κ ενα 100ρικο++ για αλλες αναγκες!

+1

Link to comment
Share on other sites

Προτεινω AMD λογω IMC και λογω BUDGET...

Ειχα AMD TbredΒ @ 2.0Ghz (!) 1GB ram πηγα σε Conroe e6400 @ 3.0Ghz και δεν μου φανηκε η διαφορα, ισα ισα επειδη η μητρικη ειναι φορτωμενη με RAID ΜΑΙD κανει μιση ωρα να φυγει απο τις οθονες BOOT και εχει γενικα μια αισθηση σαν να σκεφτεται κατι συνεχεια. Το DUAL core ειναι για ορισμενα προγραμματα τα windows δεν πολυ αρεσκονται σε πολυεπεξεργασιες. (που ειναι αυτοι που προτεινουν QUAD !)

Ο Ιντελ μου δινει την αiθσηση οτι ειναι καλος σε εντατικες και μονοκομματες εργασιες και γενικα περιμενα πολλα με αυτα που ειχα ακουσει μιας και ειχα αργησει σε αναβαθμιση αλλα δεν ειδα κατι δραματικο παρα μονο στο Video συμπιεσεις κλπ που εκει παει πολυ καλα

Πλεων μου φαινετε μονο σε Benchies φαινονται οι διαφορες αλλωστε μαλλον για αυτο ασχολουνται τοσοι χρηστες με αυτο επειδη δεν ενθουσιαζονται πλεων με την απλη καθημερινη χρηση και ταχυτητα του υπολογιστη τους !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.