Jump to content



Sites με αγγελίες αυτοκινήτων


DJD

Recommended Posts

Κωστα εβαλα το fiataki σε 2-3 site που εβγαλε ο γουγκλης και μετα απο 2 μερες το ειχα πουλησει ......Βαλε λοιπον στον γουγκλη αγγελιες αυτοκινητων και χωσε την μαουνα στα 5 πρωτα site που θα βγαλει !!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM

Κωστα εβαλα το fiataki σε 2-3 site που εβγαλε ο γουγκλης και μετα απο 2 μερες το ειχα πουλησει ......Βαλε λοιπον στον γουγκλη αγγελιες αυτοκινητων και χωσε την μαουνα στα 5 πρωτα site που θα βγαλει !!

Μαούνα; Θες να σε πάω μια τελευταία βόλτα να σου κοπεί η λαλιά; :p

Ευχαριστώ παιδάκια :flower:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
μην παρεις μεταχειρισμενο απο την ελλαδα γιατι το λιγοτερο θα εχει πεσει απο την ακροπολη.:suicide2:

Ναι ε; Το δικό μου 4 ετών είναι, μτχ το είχα πάρει. Δεν μου έχει βγάλει τίποτα. Α, και το πήρα από μάντρα. Όχι από "το είχε ο παπούς μου/ξανθιά φίλη μου και δεν το κινούσε"

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Αναζητηστε αγγελίες αυτοκινήτων και καταχωρήστε δωρεαν φωτοαγγελιες στο δεν έχω αυτοκίνητο καρντιά μου. Βρείτε νεα και μεταχειρισμενα αυτοκινητα απο εμπορους και ιδιωτες στην Ελλαδα. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.