Jump to content



both xp-vista! φορτωμα μονο vista?


redbighunter

Recommended Posts

εχω xp 32bit και εγκατεστησα στον αλλο μου σκληρο τα vista 64bit ( για να δοκιμασω το DX10 στα παιχνιδια)! Ελα ομως που μου φορτωνει μονο τα vista? δοκιμασα απο το bios να απενεργοποιησω το σκληρο που εβαλα τα vista αλλα αυτο με γραφει κανονικα και φορτωνει παλι vista! τι να κανω ωστε να φορτωσει xp?

Link to comment
Share on other sites

Για κάτσε καλύτερα. Μάλλον έκανες φορματ στο δίσκο με τα winxp32... Για να λές οτι απενεργοποιείς το σκληρό και πάλι τα φορτώνει. Δυστυχώς είναι λίγο περίεργα τα vista στην αναγνώριση των δίσκων. Για δες απο vista αν βλέπεις και στους δύο σκληρούς windows directories.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από NoDsl [Σήμερα, στις 17:36]

Για κάτσε καλύτερα. Μάλλον έκανες φορματ στο δίσκο με τα winxp32... Για να λές οτι απενεργοποιείς το σκληρό και πάλι τα φορτώνει. Δυστυχώς είναι λίγο περίεργα τα vista στην αναγνώριση των δίσκων. Για δες απο vista αν βλέπεις και στους δύο σκληρούς windows directories.

φορματ στο δίσκο με τα winxp32 δεν εκανα καθως μου αναγνωριζει και τους δυο σκληρους οταν ειμαι σε vista λειτουργικο αλλα μαλιστα ο δισκος που εχω τα xp εχει τον ιδιοι ελευθερο χωρο που ειχε και πριν βαλω τα vista και μαλιστα αν κανω <ανοιγμα> στον συγκεκριμενο σκληρο μου εμφανιζονται ολα τα αρχεια που εχω εκει μεσα αλλα και τα αρχεια απο το λειτουργικο των xp!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.