Jump to content



TheLab v2 - Προβλήματα


DJD

Recommended Posts

Οποιοδήποτε addon που κόβει τις διαφημίσεις μας σκοτώνει, είναι ο μόνος τρόπος που μπορούμε να βγάλουμε τα έξοδα μας.

Εκτός αν θέλετε και ads-free έκδοση του site με κάποιο μικρό donation :)

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβω πώς δουλεύει αυτό το κόλπο του Google, χρήματα παίρνετε ακόμα και όταν απλώς εμφανίζονται οι διαφημίσεις ή όταν κάποιος κάνει κλικ σε αυτές?

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβω πώς δουλεύει αυτό το κόλπο του Google, χρήματα παίρνετε ακόμα και όταν απλώς εμφανίζονται οι διαφημίσεις ή όταν κάποιος κάνει κλικ σε αυτές?

Δεν είναι μόνο αυτό. Όσο πιο πολλά ads views έχεις, τόσο πιο πολύ ανεβαίνει κι η αξία per view. Αλλιώς είναι να πας σε μια εταιρεία και να της πεις έχω 100 views τη μέρα, κι άλλο να της πεις έχω 200.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Και κάτι ακόμα που μόλις παρατήρησα...με firefox το banner που αναφερθήκαμε και στην προηγούμενη περίπτωση δεν επιτρέπει το scrolling όταν ο pointer είναι πάνω του.
Οτιδήποτε έχει flash δεν επιτρέπει το scroll πάνω του.

Εμένα σκρολλάρει τέλεια παντού :hmm:

Link to comment
Share on other sites

δοκίμασε σε youtube video. Ο κέρσορας πάνω στο video και δοκίμασε να κάνεις scroll με τη ροδέλα του ποντικιού.

Δουλεύει! Seriously! Αυτό που λέτε έχω να το αντιμετωπίσω από πολύ παλιότερα θυμάμαι...

Μήπως δεν έχετε τελευταία έκδοση Flash ή FF? Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο...

Link to comment
Share on other sites

δοκίμασε σε youtube video. Ο κέρσορας πάνω στο video και δοκίμασε να κάνεις scroll με τη ροδέλα του ποντικιού.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=J---aiyznGQ]YouTube - Charlie Schmidt's "Keyboard Cat"![/ame]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.