Jump to content



Αγορά καινούριας οθόνης " Προτάσεις "


Dodo

Recommended Posts

Καλησπέρα.Για να μην ανοίγω νέο θέμα ας διατυπώσω το ερώτημά μου εδώ.Ψάχνω μια οθόνη 20-22 ιντσών με τιμή έως 250-260€.Όπως καταλάβατε θέλω κάτι φτηνό και καλό :) Τί έχετε να προτείνετε;

Link to comment
Share on other sites

Έχω σταμπάρει 2 Eizo με S-PVA panel η μια είναι αυτή που πρότεινε ο "gznp" και η άλλη είναι μια 24αρα Full HD που πραγματικά ξεφεύγει στην Τιμή.. Μέσα στην εβδομάδα θα αποφασίσω και θα postαρω !!

"makio" Εχω καλιμπραδορο και μπορώ να σου πω οτι -πρίν και μετά - είναι η μέρα με τη νύχτα!! Άλλα χρώματα.

Ρε παιδιά Τις Dell Πού μπορώ να τις βρω (Ελλάδα)? Ψάχνω στα γνωστά μαγαζιά αλλα δεν τις έχουν!

Link to comment
Share on other sites

πολύ προσοχή με αγορά οθόνης

πρόσεξε και άλλα εκτός μέγεθος πάνελ

να κοιτάξεις και τον κόκκο/ανάλυση

την λεπτομέρεια που προσφέρει μία 20" 1600χ1200 δεν τη βλέπεις με τίποτα σε μία 22" wide με 1680*κάτι

δε ξέρω τί νέο έχει βγεί αλλά σίγουρα κοίταξε και την οθόνη της υπογραφής μου.

σε σχέση με 5-6 άλλες που έχω δεί ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΕ.

άριστη ποιότητα κατασκευής

άριστη απεικόνιση

άριστα χρώματα (δεν έχω δεί EIZO/ SIPS panel)

μια χαρά για παιχνίδια

να φανταστείς μία φτηνή 22" dell στο excel βγάζει στραβά τις γραμμές όταν προσθέτεις χρώμα ενώ στη δικιά μου δε φάνηκε τίποτα τέτοιο.

η ανάλυση πιστεύω ότι παίζει πολύ σημαντικό παράγοντα

υπάρχουν φτηνές αναλύσεις και ακριβές ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.