Jump to content



Mέλη του Lab στο Ηνωμένο Βασίλειο


bezdim

Recommended Posts

Χαίρετε!

Από ότι βλέπω εδώ στο forum είμαστε κάμποσα παιδιά που σπουδάζουν στο Ηνωμένο Βασίλειο, και πιστεύω ότι θα ήταν ωραίο να έχουμε ένα χάρτη με τα ονόματα μας πάνω για να ξέρουμε που βρίσκεται ο καθένας ή και για να κανονίσουμε καμμιά συνάντηση αν θέλετε.

Όσοι θέλετε να μπείτε στο χάρτη απλά το αναφέρετε εδώ, και εγώ θα ενημερώνω την κάτωθι εικόνα. Βάζω στον χάρτη μόνο οποιον θέλει και μου το ζητήσει. Κάνω μια πρόχειρη αρχή, και αν υπάρχει ανταπόκριση θα το βελτιώσω. Κάνω λοιπόν την αρχή από τον εαυτό μου!

ukmap2ef7.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρα να σας δείξω το χάρτη του Δουβλίνου να πάθετε Λύκο????? :hehe:

Αφού άρχισε να μας κυνηγάει το Immigration, με την υποψία σύστασης τρομοκρατικής οργάνωσης.

Για να σε διευκολυνω (bezdim) ...γραψε "γραφεια TheLab.gr και σια" και βαλε μια γραμμουλα στο δουβλινο..

Aλλιως 8α πρεπει να μουτζοθρωσεις ολο το χαρτη..:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τα προβατακια μια χαρα την εχουν εμεις τι να κανουμε που μας μενουν ακομη 3 χρονακια στο χωριο aka lancaster:hehe:.

Σε τι θεμα εκανες το master σου?

3 χρόνια!!?!?!?!?!!!!! Damn..... Εγω το καλοκαίρι πάντως φρίκαρα.... Είχαν φύγει και όλοι οι προπτυχιακοί και το χωριό ήταν άδειο!....!

Στο Management School - ITMOC αν το εχεις ακουστα (IT management and Org Change).

Golimar και έτσι?

:upside:

Χαχαχα.... Εγραψες... Ασε, μιλαμε πανικός στην Bangalore! (Με την άσχημη έννοια.... :p) Να δεις να προσπαθούν να χωρέσουν 4 αμαξια σε 2 λωρίδες δρόμο! + απο φτώχια και βρωμιά δεν το συζητάω...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.