Jump to content



βιδες συγκρατησης μπλοκ


unknown

Recommended Posts

Εγώ είχα βρεί Μοναστηράκι, Ερμού είτε Βιδεμπορική είτε ένα άλλο που δεν θυμάμαι όνομα. Βέβαια αν χρειάζεσαι Μ2 τότε έχασες. Δεν πολυπαίζει αυτό το μέγεθος και ακόμα και Μ3 είναι δύσκολο.

Για τέτοια μεγέθη είχα παραγγείλει ντίζες, παξιμαδάκια και πλαστικά washers από ένα online κατάστημα μοντελισμού.

Link to comment
Share on other sites

επειδη εχω δικο μου πλεξι στο μπλοκ δεν με πολυνοιαζει η διαμετρος της βιδας

στην ουσια(minimum) χρειαζομαι 2 βιδες μηκους πανω απο 4 εκατοστα και πεταλουδες η χοντρα παξιμαδια

Link to comment
Share on other sites

δεν παιζει...

φερνει γουρι το lab τελικα...

βρηκα 2 βιδες με πεταλουδες και παξιμαδια και πλαστικα λαστιχακια παρακαλω στο πιο ακυρο σημειο.. οτι να ναι...

CASE CLOSED OMG...

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμαμαι καλα ειναι στην Ερμου κοντα στο σταθμο του θησειου αλλα και στην Σπ. Πατση να πας κατω απο την Λ. Αθηνων 90% θα βρεις.

Σε ευχαριστώ tasosmos. Θα πάω μία βόλτα. Υπάρχει περίπτωση να έχουν και ελατήρια?

Link to comment
Share on other sites

τι μήκος έχουν slipknot Οι βίδες που βρήκες?

M2 είναι ή πιο μεγάλες?

και από που τις πήρες?

ρα.. οταν λεω βρηκα, εννοω τις χαμενες:tomato: και κατα τυχη βρηκα και αλλο ενα ζευγαρι ...

γι αυτο λεω οτι φερνει γουρι το lab κλπ κλπ κλπ :happy2::happy2::jump1::fist:

υ.γ δεν ξερω τι διαμετρο εχουν.. το ενα ζευγαρι ηταν απο μπλοκ της dangerden και το αλλο δεν εχω ιδεα..

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται : http://www.rcworld.co.uk/

Εκεί βρήκα ντίζες, παξιμαδάκια, πλαστικούς αποστάτες και γενικά ότι μπορεί να χρειαστώ από βίδες σε διάφορα μεγέθη.

Τώρα θα μου πεις αγόρασες βίδες Online????? Ναι! Από το να τρέχω όλη την Αθήνα, να ζητάω ντίζα M2 και να με κοιτάνε λες και ζήτησα να δω τον ποπό τσι γυναίκας τους.....μου έκατσε πιο εύκολο να τις πάρω με 2 κλικ:T:

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα μονο για επειγοντα περιστατικα. Ειναι αρκετα ακριβο, κατα πασα πιθανοτητα ξερεις καλυτερα τι πουλανε απο τους εργαζομενους και φυσικα δεν εχει την ποικιλια που μπορεις να βρεις σε ενα κανονικο μαγαζι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.