Jump to content



Recommended Posts

Ο Borg καταφερε να φαει οριακα την καρτα του Alexopus6 (ATI 5850).

816 πυρηνα!!!! Ποσο το ειχες το fanaki ? Blower ειχες βαλει να την φυσαει ?

Αρε 5850 τη καρταρα εισαι συ!!! Οσο θυμαμαι τα 200 και κατι ψιλα ευρω τον Οκτωβριο και υπηρχαν ανθρωποι που κανανε νερα και περιμεναν nvidia ή να πεσουν και αλλο οι τιμες....

ΑTI τον Οκτωβριο θελω να μας τρελανεις ξανα!!!

28208 στο cpu είναι καλό χωρίς PhysX?

Κοιτα εχεις 2χ4πυρηνους πανω.

Εγω με i7 στα 4,0ghz εχω 25.000 και ενας 980Χ εχει στα 4,4ghz -> 40.000 κοντα

Link to comment
Share on other sites

Ο Borg καταφερε να φαει οριακα την καρτα του Alexopus6 (ATI 5850).

816 πυρηνα!!!! Ποσο το ειχες το fanaki ? Blower ειχες βαλει να την φυσαει ?

Αρε 5850 τη καρταρα εισαι συ!!! Οσο θυμαμαι τα 200 και κατι ψιλα ευρω τον Οκτωβριο και υπηρχαν ανθρωποι που κανανε νερα και περιμεναν nvidia ή να πεσουν και αλλο οι τιμες....

ΑTI τον Οκτωβριο θελω να μας τρελανεις ξανα!!!

άμα παίρνεις στα σοβαρά το 3dmark σε perfomance mode, που σημαίνει 1280 ανάλυση και όλα off τότε τι να πω

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

άμα παίρνεις στα σοβαρά το 3dmark σε perfomance mode, που σημαίνει 1280 ανάλυση και όλα off τότε τι να πω

Ενα extreme και απο τους δυο παρακαλω (χωρις blower borg) ....

...για να σε δουμε!

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

+1

Ο q9550 στα 4.0 ghz και οι 5870 στα 950/1300

Κατι παιζει με σενα 16.000? πολυ λιγο! Και ας μην εχεις I7 πυρηνα!

Borg ακομα περιμενω το screen απο το Stalker! Δεν πιστευω να παρει τοσο και αυτο...

Ο φιλος με την 5850 ας μας δωσει μια εικονα με extreme vantage

Μην ξεχνας οτι Borg σε παιζω δικαια τα 500+ ευρω δικια σου καρτα με τα 220+ του φιλου! Τι αλλο να κανω για σενα ?

Borg δωσε μας μια εικονα για τα extreme specs για τον φιλο γιατι δεν εχει 1920χ1200 Monitor!

...άντε γιατί στο τσακ είμαι να ξαμολήσω το θηρίο (5970) :hehe: ενα 16αρι στο extreme το εχω για στραγαλια!

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

@alexopus6 Μαλλον ηρθε η ωρα για να ζευγαρωσεις την 5850 σου.

Μια απο τα ιδια με τον quad στα 4.0ghz τις 5870 στα 950/1300 και το vantage extreme αλλα σε 1920x1080 :happy2:

post-2962-1416074453,8249_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από zpaf
Link to comment
Share on other sites

borg που εισαι man!!!

Ο μικρος(μεταφορικα) με τη 5850 σου εστειλε την 480 για ευρεση των χαμενων της shaders !

Tα 150 watt+ (5850) χτυπανε στα ισα τα 300 watt+ (480) (οc ειναι και η δυο)

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Eισαι πολυ αγριο αγορι !!! Καλα τον τσακισες λεμε lololololol -> 10% πανω με διπλασια καταναλωση απο μερια σου.

Ενας με 5870 με ψιλα τα ρολογια να παρει σειρα ! Venom 7 δωσε μια extreme vantage

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

Ρε seb ενταξει, τι ψαχνεις να αποδειξεις τωρα; Οτι η αγελαδα εχει βυζια; Το ξερουμε οτι η Nvidia σε αυτο το "round" εχασε, απο ολες τις αποψεις. Αναμενουμε τι θα γινει απο Σεπτεμβριο - 6XXX series vs Fermi 2.

Link to comment
Share on other sites

Ρε seb ενταξει, τι ψαχνεις να αποδειξεις τωρα; Οτι η αγελαδα εχει βυζια; Το ξερουμε οτι η Nvidia σε αυτο το "round" εχασε, απο ολες τις αποψεις. Αναμενουμε τι θα γινει απο Σεπτεμβριο - 6XXX series vs Fermi 2.

ειμαι και εγω περιεργος το τι θα γινει!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.