Jump to content



Recommended Posts

Ρε seb ενταξει, τι ψαχνεις να αποδειξεις τωρα; Οτι η αγελαδα εχει βυζια; Το ξερουμε οτι η Nvidia σε αυτο το "round" εχασε, απο ολες τις αποψεις. Αναμενουμε τι θα γινει απο Σεπτεμβριο - 6XXX series vs Fermi 2.

Απο τις αγγελιες του forum

http://www.thelab.gr/showthread.php?t=79681

ATΙ 5850 για GTX470

--------------------------------------------------------------------------------

Ανταλλάζω την ASUS 5850 μου με GTX470.

Ο λόγος είναι ότι θέλω να μεταβώ σε Nvidia. 'Εχω απόδειξη της 5850 αγορασμένη στα 294€ απο πλαισιο.

pm me.

@dN ποσα θες να μας τρελλανεις ;

Με το συμπαθιο παντα εεεεε :getlost:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω.Τα feature test από τι εξαρτόνται?Από την κάρτα γραφηκών ή από τον επεξεργαστή?Και αν είναι από την κάρτα,τότε επιρεάζονται από τους shaders ή από το core?

Link to comment
Share on other sites

Απο τις αγγελιες του forum

http://www.thelab.gr/showthread.php?t=79681

ATΙ 5850 για GTX470

--------------------------------------------------------------------------------

Ανταλλάζω την ASUS 5850 μου με GTX470.

Ο λόγος είναι ότι θέλω να μεταβώ σε Nvidia. 'Εχω απόδειξη της 5850 αγορασμένη στα 294€ απο πλαισιο.

pm me.

@dN ποσα θες να μας τρελλανεις ;

Με το συμπαθιο παντα εεεεε :getlost:

@zpaf νομίζω αυτό που κάνεις δεν είναι σωστό. Ζηταώ ανταλλαγή γιατί έχω τον λόγο μου... και επειδή δεν είναι κάτι απόρρητο... παίζει να δώσω το PC σε φίλο ο οποίος θέλει τις καινούριες Nvidia. Δεν είπα ποτέ ότι δεν μ'αρέσει η κάρτα μου ή ότι δεν είμαι ευχαριστημένος από αυτήν, ίσα ίσα. Απλά τα πράγματα δεν είναι πάντα όπως δείχνουν...

Συγγνώμη για το Off topic, αλλά έτσι πως ήρθε η κατάσταση έπρεπε να εξηγηθώ.

Φιλικά πάντα και χωρίς παρεξηγήσεις :)

Link to comment
Share on other sites

οπου θελουμε το τρεχουμε δε καταλαβα χουντα εχουμε :D

Εννοείται οτι το τρέχεις οπου θέλεις, ακόμα και εγώ που έτρεξα σε 1920χ1080 extreme δεν ήταν αντιπροσωπευτικό.

Αλλα αναρωτιέμαι γιατι να υπάρχουν extreme (1920x1200), high (1680x1050), performance (1280x1024), entry (1024x768). Απλα έκανα μια πρόταση για όσουν έχουν μόνιτορ 1680χ1050, οπότε χαλάρωσε dude. Για δώσε μας τωρα aoratoss και ενα extreme με 800χ600 :sarcastic:(χουμορ) :p

Link to comment
Share on other sites

ωριστε αλεξ και ενα στα 800Χ600 που ζητησες η καρτα ειναι με μαμα ρολογια μην την καψω κιολας οι αναλισεις ειναι

πολυ βαριες

post-13117-1416074465,7487_thumb.jpg

Απλα για να υπαρχει ενα μετρο συγκρισης, το οποιο ειναι και το default καθε επιλογης !

ναι φιλε μου το ξερω απλα εκανα ενα αστειακι στο φιλαρακι μου:p

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

στα 1680χ1050 μην περιμένετε να πάρετε σωστές και ολοκληρωμένες απαντήσεις αμα παει καλα το σύστημα σας, γιατι απλούστατα ειναι πολυ λιγα τα ατομα με αυτη την ανάλυση

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παίδες αράξτε και καμαρώστε...

win73dmarkvantage5870ci.jpg

Και πάνω από 22k στο gpu score και πάνω από 25k στο cpu!:banging:

Seb λέγαμε κάτι για κόλαση...???:devil::laughing:

Και έρχονται και καλύτερα!;)

Τι λέτε μάγκες?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.