Jump to content



Recommended Posts

Για δώσε μας και ένα σε 1920 :hehe: :hehe:

Ωπ σορρυ το ξέχασα μεχρι 1680 :hehe::hehe:

για δωσε μας και εσυ ενα σωστο 1920 με το 22αρι σου μονιτορ:jump1:

οριστε και το 24αρι αλεξακο χωρις να εχω φτιαξει καλα το cpuδακο μου

επιδει κατι ελεγες για 4 χιλιαρικα πανω οτι εισαι lol

3dmarkvantage5970sta38c.png

Uploaded with ImageShack.us

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

αν θες να γίνει σύγκριση τοτε με το cpuδακι σου στα 3,7 please.

αστα αυτα και κοιτα τωρα χαβαλε που θα σε κανω απο δω και περα:devil:

Μια χαρα δινει και σε αυτη την αναλυση.

Μεγιες τασοοοοο

ευχαριστω ζπαφακοοοο

λοιπον για δες με τωρα με underclock θα σε παιζω κιολας αλεξακο:rofl: α και μη ξεχασω ειναι αρχη ακομα ε εχουμε και συνεχεια:rofl:

3dmarkvantagetrifiremam.png

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

τσατσε... :p , 5970+5870 vs 2χ5850

edit: τις εκανες 3 για να δενει καλυτερα με τον αριθμο των πυρηνων του επεξεργαστη ?:D:p

χαχαχ τωρα που το λες μην τις κανω και 6 για να δενει ακομα καλυτερα:jump1:

Link to comment
Share on other sites

ετσι είναι μονο με trifire μπορούσε να με παίξει μπαλα γιατι αν το πήγαινε σε crossfire με 2χ5870 θα είχαμε τρελό γέλιο :hehe:

Τώρα μιας και είσαι με trifire για κοιτα και ενα σκορακι με trifire (5870+5970) + ι7-920 :whistle2:

http://img718.imageshack.us/i/vannj.jpg/

:OT:Ωραια τώρα δεν θα έχεις και δικαιολογία για την πετσα :hehe: :whistle2:

Link to comment
Share on other sites

καταρχην εσυ μου κουνιοσουν τοσο καιρο με τα κουταβια σου clockarismena στο θεο

και οταν σου ελεγα εχω μια αμηρη 5870 ελεγες, αααα εγω εχω cross απο δω και περα και τωρα μας την λες για τις 3. χαχαχαχαχ τα σκορακια που μου δειχνεις κοιτα τα με το κυαλι

εσυ και ασε εμενα να σου κανω χαβαλε με underclock σε εσενα προς το παρων δεν τα καιω τα πραγματακια μου και οσο για τα υπολιπα ανοιξε msn να τα πουμε μην κρυβεσε μην ξεφευγουμε σε off topic, ρε κανας mod δεν υπαρχει εδω ελεος μαυτον τον alexopus:coax::hehe:

Link to comment
Share on other sites

καταρχην εσυ μου κουνιοσουν τοσο καιρο με τα κουταβια σου clockarismena στο θεο

και οταν σου ελεγα εχω μια αμηρη 5870 ελεγες, αααα εγω εχω cross απο δω και περα και τωρα μας την λες για τις 3. χαχαχαχαχ τα σκορακια που μου δειχνεις κοιτα τα με το κυαλι

εσυ και ασε εμενα να σου κανω χαβαλε με underclock σε εσενα προς το παρων δεν τα καιω τα πραγματακια μου και οσο για τα υπολιπα ανοιξε msn να τα πουμε μην κρυβεσε μην ξεφευγουμε σε off topic, ρε κανας mod δεν υπαρχει εδω ελεος μαυτον τον alexopus:coax::hehe:

Δεν έχω cross, peugeot 2 έχω.

Μονο μη τη κερώσεις και αυτη :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω cross, peugeot 2 έχω.

Μονο μη τη κερώσεις και αυτη :hehe:

τοσα σου εγραψα και εσυ απο το τρεμουλο το μονο που μπορεσες να κανεις ηταν να ηρωνευτεις την συντομια μου :hehe:

τεσπα εγω συνεχιζω με underclock την 5870:pleasantry:

3dmarkvantagetrifiremam.png

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

οριστε και το 24αρι αλεξακο χωρις να εχω φτιαξει καλα το cpuδακο μου

επιδει κατι ελεγες για 4 χιλιαρικα πανω οτι εισαι lol

3dmarkvantage5970sta38c.png

Uploaded with ImageShack.us

αν θες να γίνει σύγκριση τοτε με το cpuδακι σου στα 3,7 please.
ετσι είναι μονο με trifire μπορούσε να με παίξει μπαλα γιατι αν το πήγαινε σε crossfire με 2χ5870 θα είχαμε τρελό γέλιο :hehe:

Τώρα μιας και είσαι με trifire για κοιτα και ενα σκορακι με trifire (5870+5970) + ι7-920 :whistle2:

http://img718.imageshack.us/i/vannj.jpg/

:OT:Ωραια τώρα δεν θα έχεις και δικαιολογία για την πετσα :hehe: :whistle2:

Εγώ ακόμα περιμένω ενα με cpu στα 3,7 και την 5970 (αλλά εσύ πόσταρες με 3,8, γιατι άραγε?? :whistle2:)

Επίσης περιμένω και ένα με τα ρολόγια αυτά http://img718.imageshack.us/i/vannj.jpg/ γιατί κάποιος έλεγε οτι τους i7 τους έχει για πρωινό :whistle2:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ακόμα περιμένω ενα με cpu στα 3,7 και την 5970 (αλλά εσύ πόσταρες με 3,8, γιατι άραγε?? :whistle2:)

Επίσης περιμένω και ένα με τα ρολόγια αυτά http://img718.imageshack.us/i/vannj.jpg/ γιατί κάποιος έλεγε οτι τους i7 τους έχει για πρωινό :whistle2:

λοιπον ακου να δεις τωρα μην μπερδευεις τα πραγματα καταρχην ποτε δεν ειπα οτι εχω για πρωινο τους ι7 μην λες οτι θες, μετα το 3.8 ξερεις οτι ειναι το setup μου για 24/7 και ειναι αποθηκευμενο δεν καθομε να ψαχνομε στα 3,7 για παρτη σου πηγαινε εσυ 3,8 αμα θες, μετα συνεχιζεις και κουνιεσε με αλονων pc σε αυτα τα ρολογια θα παω οταν γουσταρω εγω προς το παρων σε εχω με underclock μη λεμε συνεχεια τα ιδια κατανταει κουραστικο και τελος για να μην ξαναμιλησεις σου λεω τοσο καιρο να ποσταρεις στο cinebench και μου λες κατσε εσυ εκει και ασε εμας να μπεντσαρουμε στο 3dmark λοιπον τωρα σε εχω και στα δυο και συνεχιζεις να μην ποσταρεις εσυ:baby:

Έγινε επεξεργασία από aoratoss
Link to comment
Share on other sites

4g470780vantppcie2.jpg

και καπου εδω τερματιζει(?) η 12αρα του παλαιμαχου chieftec 550w (30A/12v) μιας και 5mhz παραπανω στην καρτα, το shut down παει συννεφο..

default παντως φαινεται σταθερη με 0.887 ταση και γλιτωσε περιπου 38-40VA σε συνολικη καταναλωση συστηματος.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.