Jump to content



Recommended Posts

Προς τους κατοχους των 7970. Που ειναι κανα καλο σκορ με τις καινουργιες καρτουλες να γουσταρουμε; :p

Να υπενθυμισω καποια σκορακια ετσι να τα εχουμε μαζεμενα.

α) Μια 580.

gigaa.jpg

β) Δυο 580.

00001yh.jpg

γ) Τρεις 580.

00003ri.jpg

δ) Τεσσερις 580. :dance3:

4x580.jpg

Αντε-Αντε αφηστε το Unigine το ειδαμε. :)

Έγινε επεξεργασία από takis-pa
Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθήσω να στείλω με τις 2 overclocked να δω πόσο μπορεί να ανέβει πάνω από τα 49451 τώρα που βγήκε καινούργιο afterburner που μπορείς να ρυθμίσεις και voltage memory...

Τις 2 580 νομίζω θα τις περάσω...

:D

Έγινε επεξεργασία από KostasNK
ορθογραφικό λάθος
Link to comment
Share on other sites

Άργησα να γυρίσω σπίτι και έκανα ένα γρήγορο run στα 1250-1700. Είχα δίκαιο είμαι λίγο πάνω από τις 2 gtx580 αλλά έχει να δώσει και άλλο το setup μου. Πάω για ύπνο σε λίγο και δεν μπορώ να δοκιμάσω σήμερα παραπάνω core και mem.

vantage12501700cf797089.jpg

Και στο unigine 2.5 πιστέυω οτι μπορώ να περάσω αυτό που έστειλες με τις 3*gtx580 στο extreme...

Θα προσπαθήσω να βρω πιό πολύ χρόνο αύριο...

Με κρατάει πίσω ο 920, με έναν εξαπύρηνο θα ήμουν πολύ πιό πάνω. Με τον 3930Κ 2Χ7970 δίνουν κοντά στα P60000.

Έγινε επεξεργασία από KostasNK
Προσθήκη τελευταίας γραμμής.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ειπα σημερα να τρεξω λιγο την πιο καλη μου γριουλα σ αυτο το γερικο συστημα μου με τον αθλιο επεξεργαστη να δω που βρισκεται η πρασινη μπροστα στα καινουργια Μεγαθηρια της Ati/Amd που εχει κανει τους Λαμπιτες να παραμιλουν.

giga1s.jpg

Αφιερωμενο στον Κολασμενο :shout:

Link to comment
Share on other sites

Να ποσταρω και εγω το τελευταιο ανεβασμα στο κομματι μου μιας και δεν παει παραπανω...

Μπορει να μην εχουμε ολοι high-end μηχανηματα αλλα και το lga775 καλα κανει την δουλεια του..:dance3:

ΥΓ.Δεν ξερω αν εκανε πολλα η 9800gt ως physX γτ δεν εχω δει και τρομερες διαφορες στα games.

post-21223-1416075794,2128_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Με κάθε νέα έκδοση driver ανεβάινουν και οι επιδόσεις...

vantage12501700cf797089.jpg

Θέλω να παίξω λίγο bf3 και δεν βλέπω να προλαβαίνω να στείλω και με τον καινούργιο 12.4 preview. Και αυτός ο Atiman δεν μας αφήνει ούτε μια εβδομάδα χωρίς να ποστάρει νέο driver...

:D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ειπα να τρεξω τις γριες :man_in_love: μου που ειχα καιρο να το κανω, μιας και ηρθε η 3 580 απο το μηχανακι του γιου μου που ξεκουραζοταν, ετσι για τον φιλο μου [MENTION=10015]csaris[/MENTION] που μου την ελεγε οτι δεν μπορω να ξαναπιασω το προηγουμενο μου σκορ! ! :hehe:

Αντε και καμια 7970 να τρεξει κανα Vantage [MENTION=2962]zpaf[/MENTION] να γουσταρουμε.:baby:

00002rv.jpg

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑ! Ναι αλλά θα μπορώ να βάλω μια 7990 όταν βγει!

Και στα 4.2 μια χαρα είναι ο 920! :whip:

Με την ίδια λογική βέβαια θα μου πεις ότι όταν βάλεις 3Χ680 θα με περάσεις και εσύ...

:tomato:

Δωσε απο bios μια pcie frequency 110 απο 100 που ειναι μαμα και ποσταρε.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.