Jump to content



Γιατί στο Πλαίσιο δεν υπάρχει πια η Thermalright?


nickstamat

Recommended Posts

Ό,τι λέει ο τίτλος... :(

Με βόλευε γιατί είχα κατάστημα στα 100 μέτρα από το σπίτι μου και επειδή έχω μια συμπάθεια προς την TR, συνήθιζα να παραγγέλνω διάφορες ψυκτρούλες... Αλλά βλέπω τώρα ότι δεν υπάρχει κάτι... Ακόμα και τo HR-05 που υπάρχει στο site, μου είπαν ότι δεν το έχουν...

btw, έχουν παραμελήσει κάπως το site τους ή είναι ιδέα μου?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για τα υπόλοιπα, για το site όμως έχω παρατηρήσει ότι σε πολλά προϊόντα οι περιγραφές είναι γραμμένες από άτομο που έχει τελειώσει 4η δημοτικού το πολύ. Επίσης ορθογραφικά λάθη του θανάτου...

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν τους κάνεις ενα τηλέφωνο που ειναι και πιο ευκολο? :p

Να ρωτήσω γιατί δεν έχουν Thermalright? :p Δε με νοιάζει... Να φέρουν με νοιάζει... Και αυτό συνήθως δεν το ξέρει κανένας από αυτούς που σηκώνουν τα τηλέφωνα...

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω γιατί δεν έχουν Thermalright? :p Δε με νοιάζει... Να φέρουν με νοιάζει... Και αυτό συνήθως δεν το ξέρει κανένας από αυτούς που σηκώνουν τα τηλέφωνα...

Μίλα με προιστάμενο να μαθεις αν εχει γινει παραγγελία...στην τελικη στειλε email στην thermalright για τι γινεται με τις παραγγελιες προς Ελλάδα ή/και προς ΠΛαισιο...

(αυτο τουλαχιστον εκανα εγω οταν εψαχνα το Dtek Fuzion)

Link to comment
Share on other sites

εγω πάντως πήρα απο πλαίσιο μεταμόρφωση την προηγ. βδομαδα μια true120 (την τελευταια).. επίσης είχαν και για vga απο thermalright.. αλλά δεν τα είχε στο νετ..

πρέπει να υπάρχει γενικό πρόβλημα με την thermalright, κατί τέτοιο μου είπαν απο ενα κατάστημα..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.