Jump to content



Τι καρτα γραφικων τωρα?


agentsmith

Recommended Posts

τπτ παιδια...μπρικι τρελο η καρτα...(μαλλον ομως ειναι λογο της μαμισιας ψυχτρας..52 βαθμους σε idle)..αληθεια...μια θεση για ενα jumperaki που εχει πανω η καρτα ξερει κανεισ γιατι ειναι??

Link to comment
Share on other sites

Με τη Ζαλμαν φτανει γυρω στα 50 σε full load και καπου στα 40 σε idle, ασε που σε low rpm (μεγαλη ευκολια το fanmate) ειναι Παναγια, δεν ακουτε κιχ, ελυσα επιτελους το προβλημα του θορυβου στο pc, τα καταραμενα τα stock nvidia cooler παιρνουν αυτια σε reboot, load κτλ... Μα να μην ανεβαινει καθολου ρε συ φιλε? Μπανανα μεγιστη... Οχι οτι εγω ειμαι καλυτερα με 700 core, πολυ μπανανα εριξε η Mushkin μου φαινεται, τυφλα να'χει η chiquita... Για το Jumper δεν εχω ιδεα.

262.jpg

Εδω ενα tribute για τη Mushkin... :p

Link to comment
Share on other sites

Μια 9800 gtx επρεπε να παρεις me 240e να δεις πραγματικα τη σημαινει overclock! H δικια μου ειναι στα 840/1950/2400 ..... Δυναμη πυρος θα ελεγα για μονη καρτα! Πολυ δυνατη και σαφως ηδα διαφορα απο 8800 gts 512! Ασε που εχει και περισσοτερα πραγματα για τα HD videos!

Link to comment
Share on other sites

Τεσπα..η καρτουλα ετσι κιαλλιως θα παει για υδροψυξη..αρα κατι θα βγαλουμε..

οσο για τα 240 ευρω δεν τα δινω αφου ξερω οτι σε λιγο καιρο θα ειναι 200 ή ακομα και 170(λογο της ατι)....

edit: τελικα αλλο φρουτακι μας βγηκε..ο επεξεργαστης γιοκ...ανεβαζε 80 βαθμους με υδροψυξη..αυτος μαλλον ηταν η αιτια που εσβινε οταν εκανα 3d mark test..anyway περιμενετε για νεα καθως το cpu θα φυγει για rma....

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους.. επειδή και εγώ ψάχνω μια νέα κάρτα ήθελα να ρωτήσω γιατί δεν προτείνεται καθόλου ati.. μήπως έχει προβλήματα? κάπου διάβασα που η ati έχει μικρότερες καταναλώσεις από ινίδια και από επιδόσεις δεν μπορώ να βγάλω άκρη.. άλλος λέει 8800gt αλλος 3870..και υποστηρίζει dx10.1 για μελλοντικά...!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.