Jump to content



Τι καρτα γραφικων τωρα?


agentsmith

Recommended Posts

Ρε παιδια...δεν ξερω τι να διαλεξω..8800gt?9800 gtx?ati? η καμια απολες...δινω μεχρι 200(και λιγο παραπανω)..πειτε καμια ιδεα....μαρεσουν τα γραφικα σε παιχνιδια αλλα νομιζω οτι μια μεση αποψη θα ναι οτι καλητερο....

Link to comment
Share on other sites

(την φανταζομουν αυτην την απαντηση)ρε παιδια...αυτα αλλαζουν...οσα εχω δει λενε για 8800...ελεος...αυτα αλλαζουν με τουσ μηνες...τουλαχιστον ας κανουμε ενα θεμα με νεες προτασεις(τις ποιο νεες δλδ)δλδ αν ειχε,η εχει βγει η σειρα 4 της ατι ,και γω κανω την βλακεια μετα θα βαραω το κεφαλι μου στον τοιχο...δλδ ελεος..ειπαμε να κανουμε αναζητισεις αλλα οχι και να γεμιζουμε 70 σελιδες...και δεν μπορεις να πας στο τελος γιατι δεν ξερεις τις αλλεσ προτασεις...δλδ βαριομαστε να γραφουμε??απλα δεν τα λεω?

Link to comment
Share on other sites

8800gt απο μενα η φθηνοτερη εχει 130ευρω αν θυμαμαι καλα...

τσιμπα την ECS η την galaxy (αν εχει μεινει καμια)

αν σκεφτεσαι για νερο παρε τη φθηνοτερη

υποψιν οτι κλοκαρισμενη φτανει(και ξεπερναει) 8800gtx ανετα

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως που περασαν απο τα χερια μου και οι τρεις καρτες με σειρα 8800 gt->8800 gts 512 -> 9800 gtx Θα πω 9800 , και κανε και ενα oc τρελο που ανετα παιρνει και θα εισαι κομπλε! Ανετα ενα 850/1900/2400 και εκει σπερνει!

Link to comment
Share on other sites

και γω την ιδια απορια ειχα και απογφασισα να παω να χτυπησω την 9800gtx .. μια χαρα καρτουλα.. οσο για τις νεες.. ασ βγουν .. ασ δοκιμαστουν ε και σε κανα 2 χρονακια αλλαζουμε αν δεν ειμαστε ευχαριστημενοι!

Link to comment
Share on other sites

οκ παιδες....με πισατε...φτανει...ecs 8800gt κια ξερο ψωμι...ευχαριστω για της γνωμες...

εδιτ... ειδα και αυτην. http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=20&category=69977735&product=1080962 τι λετε?

Όχι, καλύτερα την ECS

συγκρινονται ολες αυτες που λετε.. με αυτη.. και μιλαμε για διαφορα 100 ευρω .. με μεγαλη διαφορα επιδοσεων ingame..

Είχα και τις δύο κάρτες.. Δεν υπάρχει μεγάλη διαφορά στα παιχνίδια

Link to comment
Share on other sites

οκ παιδες....με πισατε...φτανει...ecs 8800gt κια ξερο ψωμι...ευχαριστω για της γνωμες...

εδιτ... ειδα και αυτην. http://www.plaisio.gr/product.aspx?c...roduct=1080962 τι λετε?

Όχι, καλύτερα την ECS

Γιατι καταραμενε? :p Εγω αυτη παρηγγειλα (παρεα με τη ζαλμαν τη VF1000 ομως..) :fist:

Link to comment
Share on other sites

Σε σχεση τιμης-αποδοσης το εννοουσε πιθανοτατα... Ειμαι της γνωμης του ασε το απειρως κακογραμμενο Crysis για συγκριτικα, αλλα και ετσι να το δουμε, μιλαμε για +4 καρε στα 1680x1050 και γυρω στο +5 για 1280x1024, και αυτα για περιπου +115ε κοστος (130-245) ε δεν τα λες λιγα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.