Jump to content



Tην γνωμη σας για Canon ixus 70


Recommended Posts

Καλημερα σε ολους. Σκεφτομαι να αγορασω την εν λογω ψηφιακη και θα ηθελα την γνωμη σας.

Η χρηση της θα εναι για ερασιτεχνικες ληψεις εκδρομες καμια βαπτιση,γαμους κλπ.

Δεν υπαρχουν ιδιαιτερες απαιτησεις αρκει μονο οι εσωτερικες (indoor)ληψεις να μην εχουν πολυ θορηβο

και να εναι ευκρινεις.

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη ειναι! την εχω παρει κι εγω και βγαζει πολυ καλες φωτογραφιες!

Το πολυ καλες ειναι σχετικο.

Για πες μου σε 2γιγα καρτα ποσες φωτο χωραει σε φουλ αναλυση; η μπαταρια ποσο κρατα; ειναι λιθιου;πως ειναι οι ληψεις σε χαμηλο φωτισμο;

Link to comment
Share on other sites

Το πολυ καλες ειναι σχετικο.

Για πες μου σε 2γιγα καρτα ποσες φωτο χωραει σε φουλ αναλυση; η μπαταρια ποσο κρατα; ειναι λιθιου;πως ειναι οι ληψεις σε χαμηλο φωτισμο;

με 1gb μνημη στα 3072x2304 παιρνει 600-650 φωτογραφιες με πολυ υψηλη ποιοτητα εικονας! η μπαταρια του ειναι λιθιου! το ποσο κραταει τι να σου πω: μια μερα επαιζα μαζι της απο το πρωι ( ολη την ωρα fotos, βιντεακια, ανοιξε-κλεισε, προβολη εικονας κτλ) και αργα το βραδι η μπαταρια ελεγε 18%!!! ( φαντασου οτι με την kontak v550 που ειχα κ παρεδωσε πνευμα με την ανωτερω χρηση η ψηφιακη θα ειχε ξεμεινει απο μπαταρια μεχρι τι μεσημερι!!!)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.