Jump to content



RAMPAGE FORMULA+E8400+ASUS 3870 CROSSFIRE+TRANCEND AXE RAM 1066..??


giogio

Recommended Posts

παιδεια το νουμερο που εδωσα εγω ειναι με stock vga και κατι που θυμηθηκα ενας φιλοε με 3870χ2 και τον 8400 νομιζω 3,4-3,6 δεν θυμαμαι καλα στο περιπου ηταν 18800 κατι κατα την γνωμη μου ειναι λιγα οτιδηποτε αλλο και μεχρι 8.4 που εχω δοκιμασει οι 8,2 ηταν καλυτεροι

Υ.Γ και ο φιλοσ και εγω εχουμε την ιδια μητρικη που σιγουρα παιζει ρολο αλλα αλλεσ μνημες

Link to comment
Share on other sites

παιδεια το νουμερο που εδωσα εγω ειναι με stock vga και κατι που θυμηθηκα ενας φιλοε με 3870χ2 και τον 8400 νομιζω 3,4-3,6 δεν θυμαμαι καλα στο περιπου ηταν 18800 κατι κατα την γνωμη μου ειναι λιγα οτιδηποτε αλλο και μεχρι 8.4 που εχω δοκιμασει οι 8,2 ηταν καλυτεροι

Υ.Γ και ο φιλοσ και εγω εχουμε την ιδια μητρικη που σιγουρα παιζει ρολο αλλα αλλεσ μνημες

Δηλαδη οι 8.2 ειvαι καλυτεροι απο ολους μεχρι τωρα και απο τους 8.6?εχεις δει διαφορα και στο 3dmark06?για αυτο ρωτησα σε προηγουμεvο post οσοι εχουv 3870 σε cf ποιους θεωρουv καλυτερους απο ολους απο 8.2 και παvω.

Link to comment
Share on other sites

8.6 δεν εχω δοκιμασει δεν θελω να το τσιτωσω αλλο εχω δοκιμασει μεχρι και 8.4 με μετρηση και στους 8.2 ιταν ελαχιστα παραπανω . Τους 8,5 εχω μεχρι και τωρα αλλα δεν εχω μετρησει . Αλλα δεν μου αρεχουν κανει κατι σαν τρεμοπαιγμα οταν ανοιγω την τηλεοραση και εχω ηδη ανοιχτο το pc ( εχω την τηλεοραση μονιμα συνδεδεμενη στο pc . clone image)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.