Jump to content



Γιατι χρησιμοποιώ ακόμα Windows 95


astrolabos

Recommended Posts

Guys, δεν υπαρχουν αυτα...

Δυστυχως τον τελευταιο καιρο ειμαι αναγκασμενος να κανω καποια πραγματα σε εναν υπολογιστη που τρεχει WIN2000

και εχει το αντιστοιχο hardware (δεν θελω καν να ξερω)

Καθε φορα που καθομαι εκει μετα απο 5' θελω να αρχισω να τραβαω τις κοτσιδες μου (δεν εχω κιολας) :jump:

Και δεν ειμαι συνηθησμενος σε κανα σουπερ συστημα αλλα σε 939@2,4

Για να μην μιλησω για τα κρασαρησματα.

Απλα δεν παλευεται!

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι που μια φορά τον μήνα τουλάχιστον κάναμε ένα format στον υπολογιστή του κολλητού μου(1ο pc Στην γειτονιά μου τότε).Τώρα πώς αυτός τα καταφέρνει και δουλεύει έστω και ίντερνετ...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τους συνεργάτες του λυπάμαι! Λέει ότι τους βάζει να δακτυλογραφουν τα κείμενα του, να ανέχονται τον ήχο του dot matrix του, να φεύγουν από το pc όποτε θέλει να δει κάτι στο internet ή να στείλει ένα mail. Δηλαδή αυτός δεν είναι καν παραγωγικός, αντίθετα με τον τύπο με τα Win95 που κάνει όλες τις δουλειές του μόνος του.

Κι εγώ αν είχα τη μάνα μου να μου μαγειρεύει θα μπορούσα να περιφανεύομαι πως το μόνο που χρειάζομαι στην κουζίνα για να επιβιώσω είναι η φραπεδιέρα:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.