Jump to content



Star Wars Galaxies: The Complete Online Adventures


jimakos21

Recommended Posts

Μιλάω γι αυτό το παιχνίδι.

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=12&category=69979930&product=919705&ref=pathfinder

Λέτε να αξίζει???

Ψάχνω να δοκιμάσω και κάτι καινούργιο .

Λίγο αλλαγή απο dota & guild wars καλή θα ήταν! :shifty:

Λέτε να είναι μάπα εντελώς?

Και αν ναί τι προτείνετε (εν αναμονή diablo III φυσικά) ?

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αφ'ότου βάλεις το CD του Πλαισίου, θέλει 2:30 ώρες update με 1mbit σύνδεση.

Επίσης για 1 μήνα μου στοίχισε $17, + τα 15 ευρώ που κάνει το game (πάρτο από Παπασωτηρίου νομίζω είναι φτηνότερο).

Link to comment
Share on other sites

εεεε...Το παιχνίδι ήταν καλό...Πριν 5 χρόνια :S Έχουν βγει κάποια expansions αλλά δεν σώζεται...

Γνώμηα μου είναι ότι θα σ κρατήσει κανένα μήνα (αν είσαι αρρωστάκι Star wars μόνο αλλιώς μη το σκέφτεσαι καν)...Το Galaxies ξεκίνησε πολύ καλά, με ελάχιστους jedi μιας που για να γίνεις jedi knight (ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΓΙΑ MASTER) έπρεπε να κανεις ένα δισεκατομμύριο quests , να γίνεις force sencitive εξαρχής μετά άλλα τόσα για padawan...Αστα να πάνε...Μετέπειτα κάνανε την jedi class πολύ πιο εύκολη και πλέον είναι αρχική επιλογή να ξεκινάς με αυτό το class ...Δοκίμασε το αν θέλεις,πάντως να ξέρεις ότι:

a)Είναι τρελό χάσιμο (Τουλάχιστον όταν έπαιζα δεν ήξερα που βρίσκομαι , που πάω και τι skills επιλέγω...μιλάμε για καίλα το game)

b)Eχει τραγικά γραφικά για την εποχή

c)Όταν φαρμάρεις , σκοτώνεις πάντα τα ιδια mobs , creeps πως λέγονται δεν θυμάμαι (μετά το Lineage δεν ξαναέπιασε mmo...)...βαρετό...

Εγώ προσςπικά ελπίζω σε ένα mmorgp σε στυλ KOTOR (Υπάρχουν φήμες για ένα mmo απο την bioware αλλα δεν το βέπω στα κοντά)

Link to comment
Share on other sites

Ναι, βασικά δεν προτίθεμαι να αγοράσω ένα game που να με ικανοποιή στα γραφικά! :p

Βασικά έχω παίξει παλαιότερα star wars και έχω καταλάβει πόσο χαώδη games είναι απλά

σκέφτικα μήπως αυτό ξεφεύγη και λέει.

Οπότε πάμε για άλλα??

Ή απλά να περιμένω για Diablo III (οι φήμες λένε Δεκέμβριο, τι θα κάνω μεχρι τοτε? :p)

Link to comment
Share on other sites

Ναι, βασικά δεν προτίθεμαι να αγοράσω ένα game που να με ικανοποιή στα γραφικά! :p

Βασικά έχω παίξει παλαιότερα star wars και έχω καταλάβει πόσο χαώδη games είναι απλά

σκέφτικα μήπως αυτό ξεφεύγη και λέει.

Οπότε πάμε για άλλα??

Ή απλά να περιμένω για Diablo III (οι φήμες λένε Δεκέμβριο, τι θα κάνω μεχρι τοτε? :p)

Για την ακριβεια βγαινει 31/12/08 :wall:, μεχρι τοτε ομως σου προτεινω το Titan Quest θυμιζει αρκετα diablo και ειναι ευχαριστο game

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.