Jump to content



ASUS P5E64 WS EVOLUTION


killjoy

Recommended Posts

ΑΔΕΡΦΕ ΑΠ'ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΟΣΟ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ... EXEI ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΣΥΜΒΑΤΟΤΗΤΕΣ ΜΕΝ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ CHIPSET ... ΑΛΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΙΝΑΙ Η striker II extreme ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΑΣΥΜΒΑΤΟΤΗΤΕΣ ΜΕ ram Κ.Τ.Λ Η evolution ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ .:book:

Link to comment
Share on other sites

Για τα κεφαλαία τι θα κάνουμε ? :p

loll.. αφου οταν τα διαβασα φώναζα νομίζοντας οτι κάνει παράπονα :p

ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE ΚΑΙ ΑΠ'ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΛΗΘΕΥΟΥΝ... ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ:hehe:

εγώ τυχέα πέρασα και διαβάζω απο τότε μανιοδός τα πάντα ... άψογα τα παιδια.

ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΠΙΟ ΚΑΛΗ ΓΙΑ GAMES ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΓΙΑ COD2:D

παίζει ρόλο και η κάρτα στα παιχνίδια.. τί σκέφτεσαι να πάρεις ?

Αν αγόραζα τώρα.. θα αγόραζα αυτήν.. http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=20&category=69977721&product=1049941

Με μια 4870 θα παιτούσε..

και αν ήθελα και ΟC αυτην(οχι οτι με την πρωτη δεν μπορεις..) http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=20&category=69977721&product=1049941

Τις ασυμβατότητες θα τις έλεινα απο εδώ μέσα.. τα παιδια ξέρουν αρκετά και έχουν δοκιμάσει ακόμα περισσότερα..

Link to comment
Share on other sites

Μην την πάρεις την evolution, δίνει τόσο fsb που δεν θα ξέρεις τι να το κάνεις :rofl:

Η μητρική πετάει, είναι ίσως ότι καλύτερο μετά την Blackops

Η BlackOps ειναι για μετρημενους..λιγοι μπορουν να την κανουν καλα..και ειναι για extreme cpu..

η Evo ειναι πιο ευκολη...ανεβαζει fsb ανετα..(σε αντιθεση με την blackops) Αλλα και αυτη θελει ψαξιμο..μην νομιζετε οτι θα σας ανοιχτει αμεσως...:daisy:

Οποτε..

+1 για Evo απο εμενα(αναμεσα σε αυτες τις 2)...Εαν ειχα DDR3 θα επερνα Rampage Extreme..Περιμενε λιγο

Link to comment
Share on other sites

Έστω ότι παίζεις με αέρα/νερό, για ποιο λόγο να πάρεις τη RE? (δεν είναι μόνο το ότι δε χρειάζεται, αλλά είναι +100€..)

αμα το πας ετσι ουτε την Evo χρειαζεται με τοσο fsb..:hehe:

Και με Maximus Extreme και με P5E3 WS Pro κανει δουλεια και πιο οικονομικα :D

Παντος η Rampage Extreme ειναι αλλο πραγμα...ειναι ερωτας...:inlove:

Επισης το +100 ? +100 απο την Evo ? ξερεις κατι και δεν μιλας ? ξερασε τα σκουλικι :p

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδες.... σορυ για τα κεφαλαια απλα ειναι συνηθειο... οπως και το οτι δεν βαζω τονους :p οσο για καρτα γραφικων για 4870 παω απλα ηθελα να ρωτησω και κατι ακομα.... για αυτην την mobo ποιο cpu ειναι καταλληλοτερο?????

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.