Jump to content



Μηχανοκίνητος Αθλητισμός


astrolabos

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Έχει και γαμώ τα τεχνικά team η Red Bull, αλλά δεν αντέχω τόση κωλοφαρδία στον Vettell. :wassat:

Αντίθετα ο Massa έχει μεγάλη γκαντεμιά σε αυτό το πρωτάθλημα. Η Ferrari το '12 πάει για πρωτάθλημα, ή μπα; :p

Link to comment
Share on other sites

κανείς για monza;;;

10/9/1961 – Monza GP, a crash causes the death of German F1 driver Wolfgang von Trips and 13 spectators who are hit by his Ferrari.

10/9/1978 - Monza GP, Ronnie Peterson is fataly woonded and burned in the race. Dies next day in hospital.

10/9/2000 - Monza GP, Frentzen's Jordan had been propelled towards the safety fence and killed 33 year old fire marshal Paolo Ghislimberti.

:wassat:

Link to comment
Share on other sites

Μετά τον αγώνα στην Monza και την απαράδεκτη νοοτροπία του ALPHA και του πανίβλακα (κατά την γνώμη μου) Πουρναράκη αποφάσισα ότι για του χρόνου θα πρέπει να βρω εναλλακτικό τρόπο για να παρακολουθήσω το πρωτάθλημα της F1...

Εδώ θα ήθελα τις γνώσεις σας επί του θέματος έτσι ώστε να αρχίσω να ετοιμάζομαι και να είμαι έτοιμος μέχρι την έναρξη της νέας σεζόν...

Μ' ενδιαφέρει μόνο για τηλεόραση και μόνο με αγγλόφωνο σχολιασμό, streaming μέσω κάποιου site στην οθόνη του υπολογιστή μου δεν με ενδιαφέρει καθόλου....

Δεκτές προτάσεις είτε για νόμιμο είτε για μη-νόμιμο τρόπο, είτε με πληρωμή είτε χωρίς...

Ακούω γνώμες... εσείς που παρακολουθείτε την F1, στον ALPHA :sick::sick::sick: σε κάποιο δορυφορικό κανάλι, με κάποιον άλλο τρόπο??? Για δώστε τα φώτα σας....:D :D :D

Αν έχω βγει πολύ OFF-Topic ζητώ συγγνώμη και αν μπορείτε απλά μεταφέρετε το στο κατάλληλο μέρος...Ευχαριστώ πολύ...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Επανάληψη έχει στον alpha.

Τί να δεις; Την έκλεισα την τηλεόραση.

Τι εννοέις; Διαφημίσεις δείχνει όλη την ώρα, όχι επαναλήψεις. :p

[MENTION=9381]papajim[/MENTION] Και που την έφαγε την ποινή πάλι τις ίδιες μ@λ@κίες θα κάνει. Νομίζω πως την έβγαλε πολύ καλά με αυτή την ποινή.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.