Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

παιδιά βλέπει κανείς την πανάθα με γαλατά?? αν ναι να σταματήσει γιατί θα ξεχάσει και την μπάλα που ξέρει...όξω ρε π*υστη ολλανδέ από την ομάδα ποια..πάρε μαζί και τον μπαμπάκα και τον π@π@ρ@ αντωνίου και σιχτίρι από εδώ...αμάν πια!!!

:rant::rant::rant:

Link to comment
Share on other sites

εμενα δε με απογοητευει το 1-3.με απογοητευει που η ομαδα δεν παιζει παντα οπως σ ολο το β ημιχρονο. επιτελους ειδαμε τρεξιμο μπαλα κατω καθετες τριπλες αυτοματισμους.

επισης, θα ηθελα πολυ σ αυτο το σχημα να δω σιμαο αντι του αορατου..το μονο προβλημα ειναι που θα χωρεσει ο σισες..

ισως ενα 4-4-2 να ταιριαζε καλυτερα στο ροστερ της ομαδας.

τωρα για τα γκολ που φαγαμε, δε χρειαζεται πολυ αναλυση..φετος νομιζω οχι απλα δεν εχουμε τυχη αλλα εχουμε γκινια...ειπαμε να μην ξεκ#%@νομαστε καθε χρονο με κληρωσεις και "εμφανισεις" αλλα oχι και να γυρισει τουμπα το ολο θεμα :p

Link to comment
Share on other sites

Ας μου εξηγήσει κάποιος το κόλλημα του Παιτέρη με τον Ζιλμπερτο.....Μου βγάζει τον Κατσουράνη αντί να βγάλει το παλτό...μαμώ την τρέλα μου μαμώ.......

και ναι...η πόρνη μπάλα σήμερα όλο ανάποδα μας πήγαινε.....ο Γκαλίνοβιτς βέβαια πάλι σαλάτα τα κανε.

δε ξέρω........ώρες ώρες αυτή η ομάδα μου αφήνει την πιο περίεργη γεύση.:boxed:

Link to comment
Share on other sites

για άλλη μια φορά δεν είχαμε μέση αρχή κ τέλος...το κράξιμο στον τεν τον κλεν κάτε και λοιπές κυρίες του γηπέδου το έχουμε κάνει πολάκις δεν χρειάζεται να επαναλαμβανόμαστε...

το μόνο κέρδος πιστεύω είναι ο μαρίνης...ναι μπορεί να έκανε μ@λ@κί@ στο 1ο γκόλ αλλά πιτσιρικάς είναι συγχωρείτε όχι σαν κάποιους άλλους...το παιδί αξίζει καλύτερα...μακάρι να πετύχει να φύγει γιατί θα τον φάει ο παο..όπως τρώει όλα τα παιδιά του...μ@λ@κ@ τζίγγερ..έπρεπε να το πω το τελευταίο δεν άντεχα :p

Link to comment
Share on other sites

εντωμεταξύ υπάρχει στα ραδιόφωνο μια τάση να καλύψουν τον Γκαλίνοβιτς ότι δήθεν δεν αξίζει το παιδί τέτοια συμπεριφορά (και σίγουρα κάνεις άνθρωπος δεν αξίζει να του φέρονται έτσι) αλλά σίγουρα δεν δικαιολογει την θέση του σαν βασικός τερματοφύλακας του ΠΑΟ. Η γιούχα που έφαγε πήγαινε σε αυτούς που τον επιλέγουν...

για μένα φταίει και στο 1ο γκολ (έβλεπε τη φάση θα μπορούσα να φωνάξει στο παιδί πυο έκανε το λάθος) πόσο μάλλον στο 2ο. Εξόδους δεν έχει, με ψηλά την μπάλα είναι Παναγία βόηθα, αντίληψη δεν έχει, την άμυνα του δεν την βοηθάει....πως παίζει; αρε Νικοπολίδη ....στην θέση αυτή ξεκινάει το χτίσιμο της ομάδας....

Ακολουθεί spoiler

ΦΤΑΙΕI Ο ΤΕΝ ΚΑΤΕ, ΦΤΑΙΕΙ Ο ΤΕΝ ΚΑΤΕ, ΦΤΑΙΕΙ Ο ΤΕΝ ΚΑΤΕ...διώξτε τον

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

τωρα για τα γκολ που φαγαμε, δε χρειαζεται πολυ αναλυση..φετος νομιζω οχι απλα δεν εχουμε τυχη αλλα εχουμε γκινια...
Δεν λέγεται γκίνια, αλλά Σαριεγκί και Γκαλίνοβιτς :p
Μου βγάζει τον Κατσουράνη αντί να βγάλει το παλτό...
Καλά έκανε και τον έβγαλε εχθές, γιατί δεν ήταν καλός.
το μόνο κέρδος πιστεύω είναι ο μαρίνης...ναι μπορεί να έκανε μ@λ@κί@ στο 1ο γκόλ αλλά πιτσιρικάς είναι συγχωρείτε όχι σαν κάποιους άλλους...το παιδί αξίζει καλύτερα...
+1. Τον έσβησε τον Κιούελ στις περισσότερες φάσεις. Αυτός που έχασε τα αυγα και τα πασχάλια ήταν ο Σαριεγκι που δεν μπορούσε να πιάσει τον Μπάρος.
εντωμεταξύ υπάρχει στα ραδιόφωνο μια τάση να καλύψουν τον Γκαλίνοβιτς ότι δήθεν δεν αξίζει το παιδί τέτοια συμπεριφορά ... Εξόδους δεν έχει, με ψηλά την μπάλα είναι Παναγία βόηθα, αντίληψη δεν έχει, την άμυνα του δεν την βοηθάει....πως παίζει; αρε Νικοπολίδη ....στην θέση αυτή ξεκινάει το χτίσιμο της ομάδας....
+1, ο Γκαλίνοβιτς είναι πολύ μέτριος τερματοφύλακς, το πολύ για κανένα ΟΦΗ είναι το παιδί. Να τον συγκρίνουμε με τον Νικοπολίδη είναι μάλλον ιεροσυλία.
Link to comment
Share on other sites

εφημερίδες σήμερα επικεντρώνονται περισσότερο στην δήλωση Παυλάρα...καλά τα είπε..κατί τεν κάτε που έχουν χτίσει βίλες σε όλοι την ολλανδία από πανάθα εποχή κ μετά σιγά σιγά τον πούλο άρμ όπως λέγαμε κ στα στρατά...Γκαλίνοβιτς άθλιος και δεν ξέρω γιατί τον καλύπτουν όταν έφταιγα στα πρώτα 2 γκόλ και έκανε εξόδους αλά ελευθερόπουλος...κράζουν τον Μπιαρσμίρ ο οποίος ήταν μόνος στο κέντρο κ που και που έκανε και επελάσεις μπροστά για να ανέβουν οι γραμμές..για μένα ηταν καλός και σβήστικε η απόδοση του από τις μ@λ@κίες του Σαριέγκι...ΔΕΝ κράζουν το παλτουδάκι ονόματι Silva στο κέντρο αλά αντιθέτος κράζουν τον Μαρίνο και τον καραγκούνη(ο οποίος μπορεί να μην έπαιξε καλά αλλά τουλάχιστον προσπάθησε και δεν έκανε λάθη)...

αν δεν φύγουν οι καρκίνοι, πρώτα πρώτα ο *sniff* τζίγγερ και τεν τον κλεν δεν έχουμε ελπίδα...τα λάθη της ομάδας και το στήσιμο χρεώνεται στον προπονητή κύριε Τεν κάτε..οχι να βγαίνεις και να λές ότι κάναν λάθη οι παίχτες...λογικό είναι οταν δεν υπάρχουν συστήματα στην ομάδα...αλλά αφού τον ταίζουν ακόμα λογικό είναι να κάθεται και να τους δουελεύει όλους...:stop:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

εγω απορω παντως γιατι δεν εχουμε παρει τερμα..δεν ειναι οτι ειναι κακος ο σουπερ μαριο, αλλα δε κανει καμια επεμβαση καθοριστικη...π.χ. στο 2ο γκολ προφανως δε φταιει οταν με μια μπαλια κοβουν ολη την αμυνα, αλλα οταν το καναμε κ μεις με το σαλπι ο γατος της γαλατα επαιζε ηδη λιμπερο και την προλαβε στο ρελαντι...ο σουπερ μαριο γιατι δεν μπορει;

ο τζιγγερ τι σου φταιει ρε ανθρωπε;

για τον τεν κατε εγω περιμενω να περασει κ αυτη η χρονια παντως.Φετος κρινεται που πηρε παιχτες που ηθελε, που ειναι ηδη 1 χρονο κ ξερει τι παιζει κτλ κτλ...

Link to comment
Share on other sites

Αυτές τις πάσες "ετοιμάζομαι για μπάσιμο, και ξαφνικά πετάω την μπάλα κάπου στην περιφέρεια" του Σπανούλη δεν τις καταλαβαίνω... Και προφανώς δεν τις καταλαβαίνουν και οι συμπαίκτες του...

Τεσπα, το πήρανε τα παιδιά, αν και θα έπρεπε να το είχαν καθαρίσει από το 2ο δεκάλεπτο. Οι Ισπανοί, πάντως, δε θα συγχωρήσουν τόσα και τέτοια λάθη

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτές τις πάσες "ετοιμάζομαι για μπάσιμο, και ξαφνικά πετάω την μπάλα κάπου στην περιφέρεια" του Σπανούλη δεν τις καταλαβαίνω... Και προφανώς δεν τις καταλαβαίνουν και οι συμπαίκτες του...

το μπασιμο το κανει για να τραβηξει αντιπαλους πανω του και σπαει την μπαλα εξω για αμαρκαριστο 3ποντο.απλα πραγματα

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αλλο ενα ησυχο ματσακι.

Ηρεμο, χαλαρωτικο!

Μπραβο στα παιδια!!! Δεν μασησαν απο την πιεση των Τουρκων. Δεν εκαναν λαθη στα κρισιμα λεπτα!! Ευγε! Ολα λειτουργησαν αψογα!!

40 ποντους απο την Ισπανια πιστευω τους εχουμε στο τσεπακι ανετα στον ημιτελικο αν παιξουμε ετσι! Ψηνομαι να μην το δω γιατι θα ξενερωσω απειρα αμα ξαναδω τον Ναβαρο να πανηγυριζει 3ποντο με τον ηλιθιο τροπο του...

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ , ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΜΛΚ ΤΟΥΡΚΟΓΛΟΥ

Φαουλ ξαδερφε... Ειναι απιστευτο παιχτακι...

Έγινε επεξεργασία από SLN
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.