Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Πρώτη φορά βλέπω τερματοφύλακά να σκέφτεται το "Μήπως αλλάξει πορεία η μπάλα".....

Να ναι καλά όμως το παιδί, βγάλαμε τον λογαριασμό του νερού...

ΡΕ βάλτε ρεεεε κανα 2 ακόμα ......βάλτε τα μωρεεεεεεέ...

Έγινε επεξεργασία από Snips
Link to comment
Share on other sites

Ε ρε γλεντια! Παντως δεν σκεφτομαι τιποτε αλλο γιατι απο αυριο οι εφημεριδες που τα εχωσαν κανονικοτατα θα μιλανε για "εθνικη του 2004" κτλπ. Και μετα θα φαμε τα μουτρα μας...και παλι θα αρχισουμε την επιθεση και τα ποιος φταιει! Ενα εχω να πω! Η εθνικη επαιξε με παθος και τσαγανο για να αποδειξει κατι αλλα δεν εδειξε κατι τρομερο εναντια σε μια ομαδα αδυναμη σε αυτο τον αγωνα και μακαρι να κρατησουν οι παιχτες χαμηλους τονους και να μην παρασυρθουν!

p.s: με τοσο τρεξιμο που ριξαμε,προβλεπω να κυνηγαμε τον Messi:jump1: Ααα και δεν πιστευω να μην μας χτυπησει η Αργεντινη και να παιξει χαλαρα,δεν ειναι φιλικο και ολα μετρανε εδω!

Έγινε επεξεργασία από Evan
Link to comment
Share on other sites

Ακόμη τρίτοι είμαστε. Χρειαζόμασταν κι' άλλα γκολ.

Ας ευχηθούμε ο μαραντόνα να μας κάνει τη χαρη και να μην βάλει τα αστέρια μέσα, με πρώτο απ' όλους το μεσσι.

Γιατί να μην πάει Full Monty ο Μαραντόνα;

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να μην πάει Full Monty ο Μαραντόνα;

Γιατί έχει περάσει ήδη με πρωτιά, εκτός αν τους νικήσουμε με 7-0 (Juventus style :p)

Λογικά το μέσσι θα τον έχει στο πάγκο, μιας και τα έχει φτύσει έδω που τα λέμε.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι ο Μαραντόνα είναι και λίγο σαματάς. Γιατί να μην πάει για το flawless στον όμιλο έτσι ώστε να έχει καλά στατιστικά για να μην τον κατηγορήσουν όταν αποκλειστεί;

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο:

Αν ήμουν Παπανδρέου, Παπαθανασίου, Διαμαντοπούλου κτλ θα καλούσα έκτακτη συνεδρίαση της Βουλής σήμερα το βράδυ να περάσω ότι μου έμεινε να περάσω στα κρυφά...

Άσχετο Νο2:

Ο Σαμαράς μπορεί να τρέξει;

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι ο Μαραντόνα είναι και λίγο σαματάς. Γιατί να μην πάει για το flawless στον όμιλο έτσι ώστε να έχει καλά στατιστικά για να μην τον κατηγορήσουν όταν αποκλειστεί;

θα τον κατηγορησουν οτι δε τους ξεκουρασε :p

εγω ελπιζω οι αργεντινοι να μας λυπηθουν, εχουμε κ μεις δντ κτλ, και να μας δωσουν κανα Χ με 5-5 σκορ να περασουμε αερα :hehe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ευχαριστήσω και δημοσίως την ΔΕΗ που έκοψε το ρεύμα 10' μετά της έναρξη του ματς και το επανέφερε 10' μετά την λήξη του. Ας είναι καλά τα 2 UPS που έχω και μου έδωσαν την δυνατότητα να δω περίπου 25' αγώνα συμπεριλαμβανομένων των δύο γκολ της Εθνικής.

....λολ... το ένα μάτι το είχα στην οθόνη και το άλλο στο UPS!!!! Τουλάχιστον κερδίσαμε.

Link to comment
Share on other sites

Βρε δεν ήταν αυτό. Η διακοπή έγινε πριν το γκολ της Νιγηρίας. Η πλάκα ήταν στο δεύτερο γκολ της Εθνικής. Μόλις μπήκε...τέλος και η δεύτερη μπαταρία :p

Χωρίς πλάκα. Κάθε μπαταρία και γκολ μου πήγαινε. Αν είχα 1-2 UPS ακόμα θα είχαμε βάλει πιθανόν 1-2 γκολ ακόμα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Hττα κορέας και X με αργεντινή

Χ κορεας και νίκη με Αργεντινή

νικη Νιγηριας (1-0 πχ) και ηττα Ελλαδας περναει η Νιγηρια!!! θα το παλεψουνε ολες οι ομαδες (πλην Αργεντινης!!!)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.