Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

απο τη μια ξενερωσα,απο την αλλη χαρηκα για την ξεφτιλισμενη ρωσιδα..

προπονητης καζλαουσκας απλα δεν υπαρχει..

ειναι τουλαχιστον περιεργο να αφηνεις μεχρι τελους ενα παιχτη που εχει κανει 7 λαθη σε μια περιοδο και εχει απανωτα λαθος και τραβηγμενες απο τα μαλλια επιλογες..

οι κουμπαροι έιναι μακραν οι πιο γατες με πεταλα προπονητες που εβγαλε το μπασκετακιον τελευταια...

ο [MENTION=1498]SLN[/MENTION] στον παγκο της CSK το επαιρνε το ματσακι με ανεση..

Link to comment
Share on other sites

Είναι κριμα μια καλή ομάδα να πάσχει απο τον καρκίνο που λέγεται "οι φιλαθλοί της".

Μπραβο Ολυμπιακέ, αλλα κακό ψόφο στους οπαδούς σου που πανηγύριζαν την Παρασκευή υπέρ της CSKA. Κακό ψόφο ομως, οχι απο τον καλό και ήρεμο. ΚΑΚΟ.

Α μαλιστα...ενω εσεις αν την Παρασκευη δεν νικουσαμε,θα κλεγατε απο την στενοχωρια σας ε?

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά τώρα, κάθεστε και σχολιάζετε τους οπαδούς μετά από ένα τέτοιο ματς (ως προς την ανατροπή μιλάω, γιατί από θέαμα, δεν);;; Και οι μεν που γιουχάραν τον Παναθηναϊκό και χάρηκαν με την ήττα του στον ημιτελικό, και οι δε 200-400 που τραυμάτισαν 10 οπαδούς τους Ολυμπιακού και μπλέχτηκαν σε επεισόδια τρίτων, είναι ανάξιοι αναφοράς.

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο deninho ναι...αλλα μη τρελαθουμε κιολας..

anyway πολλα συγχαρητηρια στην ομαδα..οτι κ να πουμε ειναι λιγο για αυτους τους πιτσιρικαδες!!

Μπραβο ρε μαγκες!!

Link to comment
Share on other sites

Α) Μπράβο στον Ολυμπιακό και κυρίως στον Πρίντεζη και τον Παπανικολάου που έχουν δουλέψει πάρα πολύ.

Β) Κρίμα για τον Βασιλόπουλο που δεν μπόρεσε να παίξει..

Γ) Υπνάουσκας

Δ) Τεόντοσιτς η μεγαλύτερη κότα που έχω δει ποτέ, στο τελευταίο δεκάλεπτο δεν ακούμπησε μπάλα και ειδικα στο τελευταίο λεπτό, στην μόνη οργανωμένη επίθεση της ΤΣΣΚΑ είχε κάτσει στην άκρη και κοίταζε τον Shved.

Ε) Ντροπή στου φιλάθλους του Ολυμπιακού που όλη την χρονιά η ομάδα τους έπαιζε σε άδειο γήπεδο και γέμισε μόνο στα ματς με την ΣΙΕΝΑ. Δεν υποστηρίζουμε την ομάδα μας μόνο στις νίκες και αν σ'αρέσει το μπάσκετ πας για να δεις μπάσκετ είτε κερδίζεις είτε χάνεις

ΣΤ) Μπαναώτη που είσαι;

Ζ) Μπράβο στον Σπανούλη που εν τέλει κατάφερε αυτό που ήθελε.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο κ στους οπαδους του παο που στεναχωρεθηκαν οταν χαναμε 19 ποντους κ φωναζανε "ενα μπουρδε.... ενα μπουρδε** εισαστε".

Καθεστε ακομα κ σχολιαζετε τους οπαδους!

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οχι αστεια αλλα ξυπνησε ολη η γειτονια πριν απο κανα 15-20λεπτο επειδη περασαν απο τη βουλιαγμενης(υψος μετρο ηλιουπολης) μηχανες/μηχανακια και αμαξια με full ηχητικα εφε απο τις κορνες τους:-) Θυμισε euro 2004!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

:sarcastic:

Τι σκεφτοταν στο 14-0 που εκανε ο οσφπ:

1631002_o.gif

Μέχρι και ο Ίβκοβιτς το είπε στις δηλώσεις. " Όταν είδα τον Καζλάουσκας να πέρνει time-out χωρίς λόγο στην 3η περίοδο, λίγα δευτερόλεπτα πριν το tv time out, κατάλαβα ότι δεν ήταν συγκεντρωμένοι. "

Link to comment
Share on other sites

Είναι κριμα μια καλή ομάδα να πάσχει απο τον καρκίνο που λέγεται "οι φιλαθλοί της".

Μπραβο Ολυμπιακέ, αλλα κακό ψόφο στους οπαδούς σου που πανηγύριζαν την Παρασκευή υπέρ της CSKA. Κακό ψόφο ομως, οχι απο τον καλό και ήρεμο. ΚΑΚΟ.

Αυτο το ξεσπασμα δε το καταλαβαινω... Δηλαδη ως αντιπαραβολη σε κατι συνηθισμενο -κακο αλλα συνηθισμενο- αναμεσα στους Ελληνες οπαδους, λες αυτο;:o

Θα ηθελα οι οπαδοι μας να μην κοβουν βολτες σε αγωνιστικους χωρους και ειδικα αυτοι που ειναι στα -αντα και ανω να μην κανουν αυτα που ΚΑΝΑΜΕ ως εφηβοι. Ειλικρινα παντως κι εγω ενοχληθηκα πολυ απο την "παρουσια" των οπαδων του παναθηναϊκου μεχρι το 4ο 10-λεπτο του τελικου.

Εσυ δειχνεις φιλαθλο πνευμα δηλαδη;:giveup:

---------------------------------------------------

Ο Λ Υ Μ Π Ι Α Κ Ο Σ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ 2012

Έγινε επεξεργασία από Thrael
Link to comment
Share on other sites

Αυτο το ξεσπασμα δε το καταλαβαινω... Δηλαδη ως αντιπαραβολη σε κατι συνηθισμενο -κακο αλλα συνηθισμενο- αναμεσα στους Ελληνες οπαδους, λες αυτο;:o

Θα ηθελα οι οπαδοι μας να μην κοβουν βολτες σε αγωνιστικους χωρους και ειδικα αυτοι που ειναι στα -αντα και ανω να μην κανουν αυτα που ΚΑΝΑΜΕ ως εφηβοι. Ειλικρινα παντως κι εγω ενοχληθηκα πολυ απο την "παρουσια" των οπαδων του παναθηναϊκου μεχρι το 4ο 10-λεπτο του τελικου.

Εσυ δειχνεις φιλαθλο πνευμα δηλαδη;:giveup:

---------------------------------------------------

Ο Λ Υ Μ Π Ι Α Κ Ο Σ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ 2012

Τι ήθελες να κάνουν δηλαδή; Πληρώσαν το εισιτήρια και για τις 2 μέρες. Εσείς στο Βερολίνο πουλάγατε τα εισιτήρια και επιστρέψατε πίσω το Σάββατο, εμείς μείναμε και χειροκροτήσαμε την ομάδα μας στον μικρό τελικό. Και φυσικά δεν υποστηρίζαμε την CSKA. Ποτέ δεν υποστηρίζουμε άλλη ομάδα ακόμη και όταν παίζει με τον Ολυμπιακό.

*Εκτός αν παίζει η Rapid

Link to comment
Share on other sites

Ζ) Μπράβο στον Σπανούλη που εν τέλει κατάφερε αυτό που ήθελε.

Μπα εγώ θα πω μπράβο στους μικρούς. Δεν είμαι Ολυμπιακός οπότε δεν ξέρω τα παιδιά. Αν δεν κάνω λάθος Σλούκας, Μάντζαρης όταν πήγε στον πάγκο ο Σπανούλης αυτοί μπήκαν και βάλανε μερικούς συνεχόμενους πόντους και τρίποντα και εκεί γύρισε το ματς. Σε αυτούς μπράβο διότι αυτοί το γυρίσανε.

Link to comment
Share on other sites

Τι ήθελες να κάνουν δηλαδή; Πληρώσαν το εισιτήρια και για τις 2 μέρες. Εσείς στο Βερολίνο πουλάγατε τα εισιτήρια και επιστρέψατε πίσω το Σάββατο, εμείς μείναμε και χειροκροτήσαμε την ομάδα μας στον μικρό τελικό. Και φυσικά δεν υποστηρίζαμε την CSKA. Ποτέ δεν υποστηρίζουμε άλλη ομάδα ακόμη και όταν παίζει με τον Ολυμπιακό.

*Εκτός αν παίζει η Rapid

Εγω ειπα οτι ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ νιωθω αναλογως ασχημα με το LevelOne για τους παναθηναϊκους. Με ειδες να λεω οτι εγω ειμαι διακονος στην Αγια Μαυρα;

Ωραια, παιξαμε πινγκ-πονγκ 3 φορες με το ποιος πρεπει να αηδιαζει με τον αντιπαλο και να ειναι περηφανος που εχει δικαιολογια την συμπεριφορα του αλλου... Τι το θελα, αφου ξερω οτι ειδικα στα αθλητικα θα βρεθουν 10 να σε πουν ***ακα οτι κι αν πεις.

Έγινε επεξεργασία από Thrael
Link to comment
Share on other sites

Μπα εγώ θα πω μπράβο στους μικρούς. Δεν είμαι Ολυμπιακός οπότε δεν ξέρω τα παιδιά. Αν δεν κάνω λάθος Σλούκας, Μάντζαρης όταν πήγε στον πάγκο ο Σπανούλης αυτοί μπήκαν και βάλανε μερικούς συνεχόμενους πόντους και τρίποντα και εκεί γύρισε το ματς. Σε αυτούς μπράβο διότι αυτοί το γυρίσανε.

Ο Σπανούλης έδωσε αυτό που λένε και οι δημοσιογράφοι, μέταλλο, στην ομάδα. Και την ασίστ που έδωσε στον Πρίντεζη δεν την σχολίασε κανείς. Μπαίνει μέσα, πέρνει τον Κιριλένκο πάνω του και αφήνει αμαρκάριστο τον Πρίντεζη.

Ο Σπανούλης δεν έφυγε από τον Παναθηναϊκό για τα λεφτά, έφυγε γιατί ήθελε να είναι το #1 στην ομάδα. Πήγε στον Ολυμπιακό και από κεί που η φάπες έπεφταν σύνεφο με τον Παπαλουκά τον Μπουρούση και τον Μπαναώτη, σήκωσε το Ευρωπαϊκό σαν αρχηγός. Έπαιξε και super στον ημιτελικό. ;)

Είμαι πολύ περίεργος τι παιχνίδι θα βλέπαμε αν είχε περάσει ο Παναθηναϊκός.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.