Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Γελάω με τα φάουλ που σφυρίζει ο διαιτητής στο ματς Ολυμπιακός Βέροια. Βαλτός είναι από τον Αλαφούζο για να δημιουργηθεί θέμα, με αυτά που σφυρίζει, δεν μπορεί.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Γελάω με τα φάουλ που σφυρίζει ο διαιτητής στο ματς Ολυμπιακός Βέροια. Βαλτός είναι από τον Αλαφούζο για να δημιουργηθεί θέμα, με αυτά που σφυρίζει, δεν μπορεί.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Ναι, ειδικά ο Αλαφούζος έχει μεγάλη επιρροή στην διαιτησία.

Link to comment
Share on other sites

τα περισσότερα φάουλ που έδινε, αφενός ήταν τραβηγμένα, από την άλλη δεν ωφελούσαν σε κάτι τον Ολυμπιακό. Απλά σχηματιζόταν κακή εικόνα, ότι ο Ολυμπιακός είχε την εύνοια της διαιτησίας και σε αυτό το ματς, χωρίς, στην ουσία, να ευνοείται. Για το πέναλτι δεν ξέρω, δεν το είδα, είχα πάει να τσεκάρω το κοτόπουλο :p

Σε άλλα νέα, Ο Κορδέρο τρομοκρατήθηκε και αποχαιρετά την ΑΕΚ - Νέα, Ομάδες, Πρόγραμμα, Αποτελέσματα, Βαθμολογίες, Στατιστικά - SPORT 24

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ένα ξέρω...

Όποτε χάνει ο βάζελος του φταίει η διαιτησία και ο κόκκαλης

και

όποτε κερδίζει ο γαύρος(εμείς)...το παιχνίδι είναι πουλημένο!!!:getlost:

Λες και ο ολυμπιακός είχε ανάγκη από τη διαιτησία σήμερα ή δεν έπαιζε και τον έσωσε!!!

Ήμαρτον!!!

Αυτό που ξέρω εγώ είναι ότι η νίκη ήταν πέρα για πέρα δίκαιη και η ήττα του παναθηναϊκού επίσης.

Link to comment
Share on other sites

Τι δεν σ' αρέσει στον "coach" ;

Η δεξιά φαβορίτα.

Τι δεν μου αρέσει στον πρωτομάστορα του μπάσκετ Πεδουλάκη ?

Το ότι δεν έχω δεί το παραμικρό σύστημα στην επίθεση ?

Το ότι νομίζει ότι ο Καπόνο είναι playmaker ?

Το ότι στην άμυνα η δουλειά του είναι τραγική, η ομάδα δεν ξέρει που πατάει, τρώμε ένα κάρο πόντους από την κάθε ομαδούλα, στις περιστροφές στο 80% αυτών χάνονται και αφήνεται ελεύθερος παίχτης μέσα στην ρακέτα.

Στην εμμονή του με τον Ούκιτς αφήνοντας συνεχώς έξω το πουλέν του τον Ξανθόπουλο, που στο κάτω κάτω της γραφής δεν είναι και τόσο χειρότερος του Ούκιτς, στο κατέβασμα τουλάχιστον δεν χαραμίζει τα 10 από τα 24 δεύτερα της κατοχής.

Στο ότι αρκετές φορές ξεχνάει την ύπαρξη κάποιου/κάποιων παιχτών.

Στο ότι νομίζει ότι μπορεί να βάζει τον Διαμαντίδη και τον Λάσμε να βαράνε 30+λεπτα σε συνεχόμενα ματς

Στην χρησιμοποίηση του Διάμα και του "Big sofo" ( pffff :D ) αμέσως μετά από τραυματισμό ενώ δεν ήταν έτοιμοι ( 2 φορές υποτροπίασε ο καθένας τους μέχρι στιγμής... )

Στο ότι έχει ξεχάσει ότι διαθέτει time out στα μεγάλα σερί των αντιπάλων, αλλά και στα τελευταία 1-2 λεπτά των ματς επίσης.

Αρκούνε αυτά, ή να γράψω κι άλλα ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.