Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Μεγάλες στιγμές αύριο στο ΟΑΚΑ. Βράβευση σε Θεοδόση και Παπαλουκά για την πολυετή προσφορά στον σύλλογο, λουλούδια, τιμητικές πλακέτες etc...

Πόσο λατρεύω τον Θεοδόση; Πόσο;

Link to comment
Share on other sites

Σατανικό σχέδιο ΤΣΣΚΑ! Δεν πέρασε ποτέ μπροστά για να μην ξαναχάσει με ανατροπή όπως πέρυσι…

Oσο για τα εισητηρια, απαραδεκτοι. Ηθελα να παω αλλα ηταν πανακριβα. Δεν το συζητω για καποιον που πρεπει να ερθει απο Ελλαδα και ειδικα τωρα που μεσα στο Πασχα ειναι πανακριβα τα αεροπορικα.

Αν ακουσει κανενας για τιποτα εισητηρια σε καλη τιμη να μου στειλει ενα πμ.

Link to comment
Share on other sites

Σατανικό σχέδιο ΤΣΣΚΑ! Δεν πέρασε ποτέ μπροστά για να μην ξαναχάσει με ανατροπή όπως πέρυσι…

Oσο για τα εισητηρια, απαραδεκτοι. Ηθελα να παω αλλα ηταν πανακριβα. Δεν το συζητω για καποιον που πρεπει να ερθει απο Ελλαδα και ειδικα τωρα που μεσα στο Πασχα ειναι πανακριβα τα αεροπορικα.

Αν ακουσει κανενας για τιποτα εισητηρια σε καλη τιμη να μου στειλει ενα πμ.

Έχουνε βγάλει εισητήρια με 10gbp & 15gbp.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα σε κανά forum ( π.χ. interbasket ) κάποιο αγγλάκι θα έγραψε που βρήκε τα φθηνά των 10 & 15 pounds.

Διαφορετικά έχει η telegraph των 55 ( Buy Tickets for Euroleague Basketball Third Place Playoff and Final at O2 Arena 12th May 2013 Evening - Daily Telegraph Tickets )

Link to comment
Share on other sites

Mα πρέπει να το σηκώσει ο ολυμπιακός το κύπελλο; καθαρό πέναλτι και κόκκινη στον Μανιάτη...δηλαδή πως θα το χαρεί ο σωστός Ολυμπιακός; εκτός και αν δεν υπάρχει σωστός και είναι όλοι κάφροι...

Link to comment
Share on other sites

Mα πρέπει να το σηκώσει ο ολυμπιακός το κύπελλο; καθαρό πέναλτι και κόκκινη στον Μανιάτη...δηλαδή πως θα το χαρεί ο σωστός Ολυμπιακός; εκτός και αν δεν υπάρχει σωστός και είναι όλοι κάφροι...

Κάτι τέτοια γίνονται και ξενερώνω. Δεν τα έχουμε ανάγκη ρε γαμώτο. Αν δεν το αξίζουμε να μην το πάρουμε. Δεν θα χαλάσει ο κόσμος. Προτιμότερο είναι από το να διασύρουν το όνομα της ομάδας.

Πέρσυ ήθελα να πάμε πέναλτι να το πάρει ο ατρόμητος γιατί το άξιζε.

Sent from my Migato GT-N7100 using Tapatalk2

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες μπορεί να ήταν αλλά απλά δε φαινόταν.Ειλικρινά και χωρίς μαμακίες έγινε πολύ γρήγορα η φάση και δε φάνηκε καθαρά για να το δώσει και ήταν αμφισβητήσιμο.

Μπορεί να ήταν όντως αλλά δε φαινόταν πάνω στη φάση παρά μόνο με replay.

Και μη μου πει κανείς "εγώ το είχα δει καθαρά", θα τον πάρω για να μου βρίσκει ψήλους στα άχυρα που λένε!

Δε λέω...ξενερώνω που ήταν και δε δόθηκε αλλά ο ολυμπιακός δεν έχει ανάγκη από αυτά, αλλά να σου τώρα που με τον έναν ή τον άλλο τρόπο και πάλι "έμεινε" με δέκα εξαιτίας του Χολέμπα.

Link to comment
Share on other sites

καθαρό ήταν ... απλά ήταν πολύ γρήγορη φάση ... στον χρόνο που γίνονται οι διαμαρτυρίες ο τέταρτος θα μπορούσε (δεν ξέρω αν επιτρέπεται αν πάλι όχι τότε τον ρόλο του δεν τον καταλαβαίνω) να έχει δει την φάση στο replay και να το "σφυρίξει" στον διαιτητή και όλα ωραία και καλά...όπως στο μπάσκετ...

επίσης τώρα και 5 γκολ να φάει ο Αστέρας θα λέμε για το πέναλτι και κόκκινη που δεν έδειξε.....Δικαιοσύνη θα αποδοθεί μόνο αν το πάρει ο Αστέρας

τόση ώρα που γράφω μπηκε και το 2ο του Ολυμπιακού...Αλλο ένα νταμπλ...άλλος ένας τίτλος που δεν θα θυμάται κανείς πως ήρθε...όπως ξεχάστηκε και το πρωτάθλημα που πηρε στα χαρτιά από την ΑΕΚ

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.