Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Δυστυχώς, ακόμη μια φορά οι δημοσιογράφοι κατώτεροι των περιπτώσεων. Το τι @@ες έχω διαβάσει δε λέγεται.

[MENTION=4171]deninho[/MENTION] Κούπα vs Real. Τι άλλο να ζητήσει κανείς ε; :hehe:

Έγινε επεξεργασία από winters
EDIT: ώρε τι παίζει με το mention;
Link to comment
Share on other sites

3 κουπες σε 2 ελληνικες ομαδες σερι. Θα μας επικυρηξουν.

ΥΓ. Ετσι παιρνονται τα τροπαια Βαγγελακη. Πανε να σου κανουν κανα μαθημα οι Αφοι Αγγελοπουλοι.

Καλά, μην τρελαίνεστε, δεν το έχω σε τίποτα να τα δώσει και τα 9 ο Σαμαράς στην Τρόικα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλά, μην τρελαίνεστε, δεν το έχω σε τίποτα να τα δώσει και τα 9 ο Σαμαράς στην Τρόικα :hehe:

Ευκολα...με την ευγενικη κοροιδία του Αντωνακη χαριζουμε 9 τροπαια και καθε χρονο τη θεση μας στο φιναλ φορ στις Brose Baskets Bamberg και Alba Berlin εναλλαξ.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4171]deninho[/MENTION] Κούπα vs Real. Τι άλλο να ζητήσει κανείς ε; :hehe:

Η ανατροπή από το -17 ήταν πιο ευχάριστη από το ότι έχασε το μαντρί. για να είμαι ακριβής, η ανατροπή ήταν τόσο μεγάλη που δε με ένοιαζε ο αντίπαλος

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς, ακόμη μια φορά οι δημοσιογράφοι κατώτεροι των περιπτώσεων. Το τι @@ες έχω διαβάσει δε λέγεται.

[MENTION=4171]deninho[/MENTION] Κούπα vs Real. Τι άλλο να ζητήσει κανείς ε; :hehe:

Νομιζα οτι το 'χα ποσταρει νωριτερα αλλα μαλλον ο δαιμων του πληκτρολογιου πατησε ακυρωση.

Anyway... https://twitter.com/paugasol/status/333689903785328641

κι ας λενε οτι θελουν οι δημοσιογραφοι...

Link to comment
Share on other sites

Κάποια λογική εξήγηση γιατί ο μαύρος στο πέναλτι δεν είδε κάρτα = αποβολή? ???

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Για να συνεχίσεις να βλεπεις ματσαρα τα επόμενα 30 λεπτα και όχι μονότερμα.

Link to comment
Share on other sites

Δε χωνευω τη Μπαγερν, που ισοφαρισε τα τροπαια της Λιβερπουλ, αλλα η ομαδα ειναι οδοστρωτηρας. Μπραβο που καταφερνει κ βρισκεται τοσο ψηλα για τοσο μεγαλο χρονικο διαστημα. Με τοσους χαμενους τελικους κ ημιτελικους....

Ο Πεπ εχει την ευκαιρια να γινει ο πραγματικος special one, κανοντας τη Μπαγερν την πρωτη ομαδα που παιρνει το τροπαιο 2 χρονιες σερι.

Link to comment
Share on other sites

Δε χωνευω τη Μπαγερν, που ισοφαρισε τα τροπαια της Λιβερπουλ, αλλα η ομαδα ειναι οδοστρωτηρας. Μπραβο που καταφερνει κ βρισκεται τοσο ψηλα για τοσο μεγαλο χρονικο διαστημα. Με τοσους χαμενους τελικους κ ημιτελικους....

Ο Πεπ εχει την ευκαιρια να γινει ο πραγματικος special one, κανοντας τη Μπαγερν την πρωτη ομαδα που παιρνει το τροπαιο 2 χρονιες σερι.

Φαντάζομαι μιλάς σαν champions league κύπελλα διότι αλλιώς είναι η Real με 5 σερί αλλά κ η ίδια η Bayern με 3 σερί.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Έραψε το 5ο αστέρι η Μπάγερν, γράφουν οι άσχετοι. Το γράφουν και στο πρωτοσέλιδο. Γελάνε και τα τσιμέντα, και τα τσιμέντα γελάνε.

ΥΓ. Το ποστ αυτό έρχεται με μια μέρα καθυστέρηση :p

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.