Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Όπως και να το δεις, είναι λίγο ντροπή ο αγώνας στον οποίο μια εποχή πήγαινε κι ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας, επιστέγασμα ενός θεσμού στον οποίο παλιότερα συμμετείχαν ακόμη και ερασιτεχνικά σωματεία, να μη μεταδίδεται από ένα μη συνδρομητικό κανάλι. Και το λέω εγώ που πιθανότατα δε θα κάτσω να τον δω καν.

Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρέσεις τις κλασικές μ@λακίες που είχαν γίνει ανάμεσα στους οπαδούς μας και αυτών της ΑΕΚ, θεωρώ πως είναι ο καλύτερος ποδοσφαιρικός αγώνας που έχω παρακολουθήσει ζωντανά στη σύντομη ζωή μου! :p

Θυμάμαι 2 μέρες χωρίς φωνή ήμουν!Κι όταν έχασε ο Τζόλε το πέναλντι ήμουν 99% σίγουρος ότι είχαμε χάσει το κύπελλο!Αλλά..

Πραγματικά πανέμορφο παιχνίδι!

Το ποδόσφαιρο έχασε την αίγλη του, από τη στιγμή που σταμάτησε η μεταφορά φιλάθλων!Αλλά όταν οι περισσότεροι είναι οπαδοί, παρά φίλαθλοι δεν υπάρχει άλλη λύση..

Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρέσεις τις κλασικές μ@λακίες που είχαν γίνει ανάμεσα στους οπαδούς μας και αυτών της ΑΕΚ, θεωρώ πως είναι ο καλύτερος ποδοσφαιρικός αγώνας που έχω παρακολουθήσει ζωντανά στη σύντομη ζωή μου! :p

Θυμάμαι 2 μέρες χωρίς φωνή ήμουν!Κι όταν έχασε ο Τζόλε το πέναλντι ήμουν 99% σίγουρος ότι είχαμε χάσει το κύπελλο!Αλλά..

Πραγματικά πανέμορφο παιχνίδι!

Το ποδόσφαιρο έχασε την αίγλη του, από τη στιγμή που σταμάτησε η μεταφορά φιλάθλων!Αλλά όταν οι περισσότεροι είναι οπαδοί, παρά φίλαθλοι δεν υπάρχει άλλη λύση..

Το μοναδικό ελληνικό παιχνίδι που αν και Ολυμπιακός εκείνη τη μέρα που το παρακολούθησα δε θα με πείραζε ακόμα και να χάναμε το κύπελλο μετα απο το θέαμα/σασπένς που είδα

Link to comment
Share on other sites

Στο πρώτο παιχνίδι έπαιξε φοβερά ο Σιμονς, στο δεύτερο δεν τον έβαλε ούτε λεπτό.

Προχτές αν θυμάμαι ήταν αρκετά θετικός ο Σερμαντινι, σήμερα δεν έπαιξε ούτε λεπτό.

Wtf?

Sent from my Migato GT-N7105

Link to comment
Share on other sites

Στο πρώτο παιχνίδι ήταν καλός ο Σιμμονς, στο δεύτερο ήταν τραυματίας.

Ο Σερπατίνης δε βλεπόταν. Καββαδάς καλύτερη επιλογή, να τρώγανε και καμιά καλή

Sent from my Find 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο πρώτο παιχνίδι ήταν καλός ο Σιμμονς, στο δεύτερο ήταν τραυματίας.

Ο Σερπατίνης δε βλεπόταν. Καββαδάς καλύτερη επιλογή, να τρώγανε και καμιά καλή

Sent from my Find 5 using Tapatalk

Δεν το ηξερα για Σιμονς οτι ηταν τραυματιας, αφου βλεπω τα παιχνιδια απο stream ρουμανικα κλπ.

Ο Σερμανατορ επαιρνε τουλαχιστον ριμπαουντ, που χτες απο κει χασαμε. Συμφωνω για Καββαδα, αλλα αφου τον εχει εκτος αποστολης και βλεπεις οτι δεν παιρνουμε ριμπαουντ, δοκιμασε τον αλλο ψηλο που εχεις εστω για λιγα λεπτα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.