Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Αλλού τον έστειλαν σπίτι του, επειδή σε ιδιωτική συζήτηση, παράνομα καταγεγραμμένη, είπε ότι δε γουστάρει η γκόμενά του να κάνει παρέα με μελαμψούς...

Αυτοί έχουν παραπάνω πόδια, οπότε ήξερε τι έκανε ο τύπος.

Link to comment
Share on other sites

Εσύ που δεν είσαι πρόβατο όπως λες... πες μας για την διαιτησία που σας κόστισε την νίκη εχθές.

Πες μας για το ήθος των Αγγελόπουλων και του Μπαρτζώκα...

Αγαπητέ μου οπαδέ, αντιλαμβάνεσαι ότι δεν μπορώ να συζητήσω μαζί σου όταν κάθεσαι και συγκρίσεις δηλώσεις Αγγελόπουλων με Δηλώσεις Τράκη; Είναι σαν να μου συγκρίσεις δηλώσεις Μαρινάκη με Αλαφούζου. Όχι δεν εκτιμώ τον Αλαφούζο και Αφούς, αλλά ο Τράκης και ο Μαριδάκης έχουν φτιάξει δικιά τους κατηγορία στον ξεπεσμό και στην κατρακύλα, στην οποία εγώ πρόβατο δεν θα γίνω ποτέ...
Link to comment
Share on other sites

Ukic στην Τσεντεβίτα.

Παναθηναϊκός πάει να χαλάσει του Βεζένκοφ στην Έφες.

Μποχωρίδης και για τους 2 μεγάλους.

Πέρπε και Μπράμος για Τουρκία (θα συνεννοηθούν τα κουμπάρια ποιος θα πάρει ποιον)

Link to comment
Share on other sites

Για τον Περπ το ειχα ακουσει οτι εχει σχεδόν κλείσει στην Εφες, για τους άλλους οχι. Ο Μπράμος γιατι ρε γαμοτο μια χαρά ειναι ...

Πότε ?

Όταν βγαίνουνε οι Λυκάνθρωποι, ή όταν θυμάται να βάλει 4-5 τρίποντα με τον Πανεδεσσαϊκό και την ΑΕΚ ?

Φέτος ένα παιχνίδι της προκοπής με τον οποιονδήποτε αντίπαλο που ξεφεύγει από την μικρο-μετριότητα δεν έκανε.

Και πέρσι πάλι είχαμε 1 έκλαμψη για κάθε 6-8 ύπνους.

Αν είναι να αντικατασταθεί από καλύτερο παίχτη, στο καλό δεν θα μου λείψει καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

Πότε ?

Όταν βγαίνουνε οι Λυκάνθρωποι, ή όταν θυμάται να βάλει 4-5 τρίποντα με τον Πανεδεσσαϊκό και την ΑΕΚ ?

Φέτος ένα παιχνίδι της προκοπής με τον οποιονδήποτε αντίπαλο που ξεφεύγει από την μικρο-μετριότητα δεν έκανε.

Και πέρσι πάλι είχαμε 1 έκλαμψη για κάθε 6-8 ύπνους.

Αν είναι να αντικατασταθεί από καλύτερο παίχτη, στο καλό δεν θα μου λείψει καθόλου.

Εντάξει αν είναι να αντικατασταθεί από καλύτερο οκ, αλλά βρίσκεις ευκολα καλύτερο και Έλληνα ? Εδω το Ματσιούλις δε θέλανε να κρατήσουνε πέρσι...

Link to comment
Share on other sites

Έλληνες: Διαμαντίδης, Φώτσης, Μαυροκεφαλίδης, Γιάνκοβιτς, Παππάς

Ξένοι: Γκιστ, Λάσμε, Ματσιούλις

Χρειάζεσαι έναν Έλληνα (ή 2 αν φύγει ο Παππάς) και 3 ξένους.

1x5άρι, 2xPlay_Maker, 1xSG (ή 2 αν φύγει ο Παππάς).

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να φύγει ο Παππάς ?

Λήγει το συμβόλαιο του Μάντζαρη αν δεν κάνω λάθος.

Ωφείλει να τον πάρει εφόσον μιλάει για Ελληνοποίηση κλπ.

Στο PG να δούμε τι στο καλό θα γίνει, πρέπει επιτέλους να πάρει και καμμιά αναπνοή ο Διαμαντίδης.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να φύγει ο Παππάς ?

Λήγει το συμβόλαιο του Μάντζαρη αν δεν κάνω λάθος.

Ωφείλει να τον πάρει εφόσον μιλάει για Ελληνοποίηση κλπ.

Στο PG να δούμε τι στο καλό θα γίνει, πρέπει επιτέλους να πάρει και καμμιά αναπνοή ο Διαμαντίδης.

Δεν κανεις λαθος. Συν το οτι λενε οτι ειναι Βαζελας...

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω του Ματζαρη δε ληγει αλλα ειναι φαση Παπανικολαου, αν δε τον πουλησει του χρονου δε θα παρει φραγκο και θα του φυγει τσαμπα.

Με τον Παππα δεν εχω καταλαβει τι γινεται, γιατι δε τον βαζουν να παιξει.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω του Ματζαρη δε ληγει αλλα ειναι φαση Παπανικολαου, αν δε τον πουλησει του χρονου δε θα παρει φραγκο και θα του φυγει τσαμπα.

Με τον Παππα δεν εχω καταλαβει τι γινεται, γιατι δε τον βαζουν να παιξει.

Πειθαρχικό παράπτωμα και έχει μπει στον πάγο μέχρι το τέλος της σεζόν.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο στην Ελλάδα γίνονται κληρώσεις για τους διαιτητές.

Αντί να βάλουν τους 3 καλύτερους, Σχινάς - Χριστοδούλου - Γκόντας, έχουμε Χριστοδούλου - Αναστόπουλο - Φούφη.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο στην Ελλάδα γίνονται κληρώσεις για τους διαιτητές.

Αντί να βάλουν τους 3 καλύτερους, Σχινάς - Χριστοδούλου - Γκόντας, έχουμε Χριστοδούλου - Αναστόπουλο - Φούφη.

Μάλλον επειδή μόνο στην Ελλάδα ασχολούμαστε τόσο πολύ με αυτούς.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα από τρέξιμο.

Ανοίγω τηλεόραση και βλέπω τον Βαζελο να βαράει βολές - κλασσική αξία (Ο γαύρος δεν είχε συμπληρώσει ούτε 4). Στην συνέχεια φάουλ σφαλιάρα στον σερμαντίνι που δεν δίνεται και καπάκι καλάθι και φάουλ και τεχνική ποινή. :flag:

Κοκάκιας rulezzzzz. :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Το φαουλ στο σερμ ηταν καθαρο ναι.

Στην επομενη φαση εκανε φουλ και μετα τσιριζε.

Καντε κανα μπασιμο να παρετε φαουλ.Εχετε σπασει το στεφανη απο τα 6.75.

Σπανουλαρος παλι κοτα.

Πριτεζης,λοτζεφσκι οτι κανουν.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.