Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Σήμερα θα είναι στη μούγκα το παχνίδι του παο? η θα το σχολιάζει κανένας κύπριος?

(όχι πως θα το δω, αλλά) σε χαλάει να μην ακούς τους βλακοσχολιαστές της ΕΡΤ (και της Nova), που στην πρώτη κανείς δεν ξέρει που πάνε τα 4, και στη δεύτερη οι περισσότεροι είναι άσχετοι;

Link to comment
Share on other sites

(όχι πως θα το δω, αλλά) σε χαλάει να μην ακούς τους βλακοσχολιαστές της ΕΡΤ (και της Nova), που στην πρώτη κανείς δεν ξέρει που πάνε τα 4, και στη δεύτερη οι περισσότεροι είναι άσχετοι;

Απλά δεν έχω συνηθίσει να βλέπω ποδόσφαιρο στη μούγκα...

Δεν έχουν απεργία οι σχολιαστές σήμερα;

Ναι έχουν.

Link to comment
Share on other sites

εγώ από την άλλη παρακαλάω η νόβα να βάλει ένα τρίτο κανάλι ήχου (ελληνικά, ισπανικά, σκέτο γήπεδο) Ούτως ή άλλως οι σπίκερ μου λένε άχρηστα και ήδη γνωστά πράγματα

Link to comment
Share on other sites

με την Ανόρθωση δεν παίζει; ε, δεν είναι όλοι καβαλημένοι σαν τον Ολυμπιακό :p Σε περίπτωση ατυχίας θα φέρει χ. Αλλά και πάλι, πολύ δύσκολο το κόβω (εκτός κι αν οι μπούκηδες στο μαρτυρικόν νησίν της Τζύπρου ξέρουν κάτι παραπάνω ;))

Link to comment
Share on other sites

Η ΕΡΤ σας ανακοινώνη:

Με περιφάνεια σας ανακοινώνουμε οτί και φέτος έχουμε τους πιο άθλιους σχολιαστές του κόσμου. Σύμφωνα με διεθνές γκαλοπ ο κύριος Παπαδημητρίου (γνωστός και ως πουρουπουπου) και ο κύριος Κατσαρός συγκέντρωσαν τις περισσότερες ψήφους αθλιότητας! Ο φοβερός ανεπανάληπτος αντικειμενικός σχολιαστής Πέτρος Μίχος πέρνει τιμιτικό βραβείο βλακείας στα 90 λεπτά αγώνα.

(εδω γίνετε παύση 1ος λεπτού γιατί για τον Γκόνια δεν έχουμε λόγια ωρε)

Η τετραπέρατη κυρία Καραμανλή, με της τρομερές γνώσεις της για το άθλημα (οχι δν λέμε τα καλλιστεία) πέρνει το χρυσό βλακόμουρο . Το αλίθορο βλέμα της όντως είναι ανεπανάληπτο.

Η εκπομπή αθλιτική κυριακή σπάει τα ρεκόρ της agp! Με τις καινοτομίες της σε κάθε εκπομπή και την διαφορετικότητα της είναι το κάτι άλλο τα κυριακάτικα βράδια που γυρνάς είτε χαρούμενος είτε λυπημένος και αυτοί οι άνθρωποι σε κάνουν και λύνεσε στο γέλιο.

Λίγα αξέχαστα quote

''Kύριε πρόεδρε φοβερή η γραβάτα σας.
Χο-χο-χο (σαλάκι επιληψίας) Ευχαριστώ Γιώργο
Το έχω πει επανηλημένες φορές! (με τη γνωστη βλακώδες χροιά)

αν ο επόπτης δεν είναι στην ευθεία θα κάνει το λάθος! Εκεί πρέπει να αφήση την επιλογή στον διαιτητη

Με αγάπη η ΕΡΤ που αγαπάτε

Έγινε επεξεργασία από jimakos21
Link to comment
Share on other sites

μ αρεσει που ειπε ο τεν κατε οτι θελουμε τη νικη και παιζει μ εναν επιθετικο!!!

αν σκοτωσω τον σαριεγκι ποσα χρονια θα φαω;

Έγινε επεξεργασία από gilardino
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.