Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Διαλεγεις το ματς που θελεις κ μετα πας στα link που εχει στο software not required..εκτος κ αν εχεις καποιο προγραμμα(******)κ το βλεπεις απο κει..η ποιοτητα δεν ειναι κ η καλυτερη,αλλα απο το να μην το δεις καθολου...:hehe:

Αλλιως μπορεις να πας στο **** στα sports κ να βρεις το παιχνιδι απο κει..μερικα τα εχει και σε hd..

Παω εξω να το δω εγω..

Έγινε επεξεργασία από astrolabos
warez link
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Διαλεγεις το ματς που θελεις κ μετα πας στα link που εχει στο software not required..εκτος κ αν εχεις καποιο προγραμμα(******)κ το βλεπεις απο κει..η ποιοτητα δεν ειναι κ η καλυτερη,αλλα απο το να μην το δεις καθολου...:hehe:

Αλλιως μπορεις να πας στο **** στα sports κ να βρεις το παιχνιδι απο κει..μερικα τα εχει και σε hd..

Παω εξω να το δω εγω..

Ευχαριστώ! Θα το προσπαθήσω. :T:

Έγινε επεξεργασία από astrolabos
Link to comment
Share on other sites

η καλύτερη ομάδα κέρδισε.....αλλά μια απορία...ώρες ώρες ο Τεν Τεν Κάτε σαν να έχει σκ@τ@ στον εγκέφαλο........ΒΓΑΛΕ ΕΞΩ ΤΟ ΖΙΛΜΠΕΡΤΟ ΣΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ>>>>>ΔΕ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΟ ΓΕΡΟΝΤΙ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΤΟ ΜΑΤΟΣ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ ΜΗ ΤΑ ΣΠΑΣΩ ΟΛΑ :rant:

Link to comment
Share on other sites

Πέσαμε αλλά ηρωικά! Ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά

Που το είδες το ηρωικά ?! (Σε φιλικό τόνο το λέω έτσι ?! Μην παρεξηγηθώ :p)

Εγώ είδα ένα Παναθηναικό που με το που δέχτηκε το δεύτερο γκολ ήταν σα να είπε όλη η ομάδα "Εντάξει, αποκλειστίκαμε" και σταμάτησαν να παίζουν...Μια ομάδα χωρίς πρωτοβουλία και όποτε ήθελαν να κάνουν επίθεση πετάγαν τη μπάλα στο Μάτζιο σα να του λένε "Αντε βάλτο", "Καλή επιτυχία", "Κάνε ότι μπορείς".

Δεν μπορεί να ανέβει έστω ένας δεύτερος παίχτης να βοηθήσει την κατάσταση ?!

Link to comment
Share on other sites

καλα οταν θες 2 γκολ σε 20 λεπτα τι να κανεις να το παλεψεις; αυτο το μεταλλο ο παο πλεον δε το χει, να ναι καλα η ριζουπολη.

τωρα για αλλαγες κτλ, εγω αυτο που ειδα ειναι οτι παιζαμε εντος εδρας με 1 επιθετικο.

Link to comment
Share on other sites

Που το είδες το ηρωικά ?! (Σε φιλικό τόνο το λέω έτσι ?! Μην παρεξηγηθώ :p)

Εγώ είδα ένα Παναθηναικό που με το που δέχτηκε το δεύτερο γκολ ήταν σα να είπε όλη η ομάδα "Εντάξει, αποκλειστίκαμε" και σταμάτησαν να παίζουν...Μια ομάδα χωρίς πρωτοβουλία και όποτε ήθελαν να κάνουν επίθεση πετάγαν τη μπάλα στο Μάτζιο σα να του λένε "Αντε βάλτο", "Καλή επιτυχία", "Κάνε ότι μπορείς".

Δεν μπορεί να ανέβει έστω ένας δεύτερος παίχτης να βοηθήσει την κατάσταση ?!

Ναι ηρωικά γιατί το επίπεδο της μιας ομάδας με την άλλη είναι χαοτικό, δεν παίζαμε με την Σεντετιέν και συνήθως απο το 1ο γκόλ κάθε άλλη Ελληνική ομάδα θα κρέμαγε αλλά εμείς βγήκαμε μπροστά και ισοφαρίσαμε. Απο κει και πέρα όταν παίζεις σε τέτοιο επίπεδο και με τέτοιες ομάδες φυσιολογικό είναι. Η πορεία μας φέτος είναι καταπληκτική σε σχέση με την πορεία μας στο περσινό πρωτάθλημα και στον πρώτο γύρο των ομίλων στο CL. Άντε να δούμε του χρόνου τι θα κάνουμε.

Link to comment
Share on other sites

νταξει ο καθενας με αλλο ματι βλεπει τα πραματα....Εγω θα γουσταρα να παιζαμε με 4 επιθετικους μετα το 1-2 και να πιεζαμε ουσιαστικα, οχι απλα γυρνωντας τη μπαλα απ την αμυνα στα χαφ :p

οπως και να χει ,του χρονου με υγεια, να βλεπουμε μπαλιτσα ολοι μαζι :D

Link to comment
Share on other sites

όταν στην Ευρώπη οι Ελληνικές ομάδες είναι πάνω απο την 50κοστή θέση η μία και η δεύτερη κάπου στα 70+(ΟΣΦΠ) μην περιμένετε θαύματα κάθε χρόνο. Σούπερ ήταν η πορεία μας φέτος, τι να πουν και οι γαύροι και τα χανούμια...έλεος...:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.