Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Επειδη μερικοι παρεκτρεπονται δεν συνεχιζω...δεν γουσταρω τετοια συζητηση...με χαρακτηρισμους...

:nono:

sorry που στο λεω αλλα εσυ αρχισες με το ποιος ξερει απο basket και ποιος οχι :/

Link to comment
Share on other sites

Μα ρε Πάστελ, πετάς και κάτι απίστευτα - το 90% του αθλητικού κοινού ξέρει ότι αυτοί οι διαιτητές είναι ανέκαθεν υπέρ του Ολυμπιακού. Κι εσύ τους βάζεις στα επιχειρήματά σου - απλά fail.

Τεσπα, προσπάθησε να το καταλάβεις ότι η διαιτησία χτες έκανε λάθη και από τις δύο πλευρές. Κάνεις λες και χτες οι παίχτες του ΟΣΦΠ ήταν "άγιοι", με το δισκοπότηρο στο χέρι.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη μερικοι παρεκτρεπονται δεν συνεχιζω...δεν γουσταρω τετοια συζητηση...με χαρακτηρισμους...

:nono:

πω ρε φιλε... κανεις σαν τους πολιτικους στα παραθυρα... δε συνεχιζω στο επιπεδο σου και χαζομαρες..

Α) Ο πιτσιλκας θα γινει τεχνικος διευθυντης στον ολυμπιακο και συ λες οτι στηριζει το παναθηναικο,

Β) Στο box λες οτι θα μεινει ο βαζελος με το κυπελλο (τελικα τα πηρε ολα) και το στηριζεις στο οτι οι ομαδες ειναι ισαξιες αλλα ο ολυμπιακος εχει τη διψα, αλλα οταν το ποσταρες ειχαν γινει 2 ματς στο 1 ειχες χασει 17 ποντους και στο τελικο του κυπελλου ειχες φαει 10.

Γ) Μιλας 10 μερες τωρα για διατησια. Ποια διαιτησια? Ευρωλιγκα*, κυπελλο και στο οακα δεν εχεις δικαιωμα να μιλας, εχασες σε ολα με 10 ποντους +++ ... Στο σεφ οταν εχασες μας ειπες 100 φορες για το φαουλ στη τελευταια φαση οπου τελικα εχει κανει βηματα ο παπαλουκας. ΑΛΛΑ!!! στο σεφ που κερδισες 2 ποντους ο βασιλοπουλος κανει βηματα, ο μπουρουσης κανει φαουλ στο φωτση και μετα μαλλον( και λεω μαλλον επειδη δεν φαινεται καλα η φαση) γινεται φαουλ στο σπανουλη!

Δλδ θες να μου πεις οτι εισαι σχετικος?

Χωρια που ξεχνας οτι μου ελεγες πως φοραω πρασινα γυαλια επειδη σου ειπα οτι ο παναθηναικος θα κερδισει το πρωταθλημα, παρ‘ολο το μειονεκτημα, αφου εχει καλυτερη ομαδα και καλυτερο προπονητη?

Ελεος πια! Δε βλεπεις οτι ολοι σου λενε οτι αυτα που λες δε στεκουν? (μη μιλισω για τα ξυδια... κυριε ευθικτε...)

*Eυρωλιγκα δεν εχασες με 10 ποντους αλλα η δεν υπηρχε θεμα με τους διατητες.

Έγινε επεξεργασία από winters
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

-η διαφορα δυναμικου και βαρους φανελας των δυο ομαδων ειναι προφανης

-ο ολυμπιακος κανει βηματα αλλα προς λαθος κατευθυνσεις(childress,vuicich,erzek...και λοιποι μισθοφοροι)

-κακα τα ψεματα αυτος ο ολυμπιακος που βλεπουμε σημερα δημιουργηθηκε προχθες το απογευμα(ο σημερινος παναθηναικος ειναι 10 χρονων ομαδα)

-ο οσφπ χρειαζεται

#παιχτες "για τη φανελα" και οχι μισθοφορους

#ενα προπονητη που οταν χανουν με 10 ποντους να μην πανικοβαλεται και βαζει μεσα τον erzek.

αυτα.

ps. βαζελος ειμαι

Έγινε επεξεργασία από theo_mich
Link to comment
Share on other sites

Απο ένα τέτοιο σημείο ξεκίνησε ο Παναθηναϊκος στα χρόνια του "Τάφου του Ινδού".

Χάναμε με 10+ πόντους; ASAP0r μέσα ο Κούουσμα (ποιός τον θυμάται; :p ) για τρίποντα κατα ριπάς.

Edit: Ρε τι βρίσκει κανείς στο ιδερνετ. Σοκ, Κούουσμα, Βράνκοβιτς, Πετσάρσκι, Παταβούκας και απο την άλλη Εντι Τζόνσον, Σιγάλας με afro look, Τάρλατς.

Το σκόρ 45-44 υπέρ του ΟΣΦΠ, και κόσμος βγαλμένος απο νηπιαγωγίο σε σχεση με τα σημερινά δεδομένα. Αξίζει να το δείτε όλο να δείτε μπάσκετ μιας άλλης εποχης. Χωρις πικ εντ ρολ και Αμερικανιές...

Έγινε επεξεργασία από LevelOne
Link to comment
Share on other sites

Απο ένα τέτοιο σημείο ξεκίνησε ο Παναθηναϊκος στα χρόνια του "Τάφου του Ινδού".

Χάναμε με 10+ πόντους; ASAP0r μέσα ο Κούουσμα (ποιός τον θυμάται; :p ) για τρίποντα κατα ριπάς.

xa0xa0xa0xa0x0 που τον θυμηθηκες ρε το ξανθομπαμπουρα! x0ax0a0x (αυτος ο παιχτης πρεπει να ειχε σκοραρει το 95% των ποντων στη καριερα του με 3ποντα)

θυμαμαι τα πρωτα παιχνιδια που πηγαινα στη γλυφαδα με το πατερα μου. Άϊβαρ Κούσμα και Τιτ Σοκ!! xa0xa0xax

Τι μου θυμηθες ρε!! (Ειχαμε και μια Μπυρα για Μασκοτ beck´s)

Θυμασαι σε ποιο παιχνιδι ειχε πεσει ξυλο στη Γλυφαδα? Χρονια και ομαδα?

Έγινε επεξεργασία από winters
Link to comment
Share on other sites

Βασικά, μου είναι αδιάφορες οι σεξουαλικές προτιμήσεις του (εδώ δεν έχω κάνει σχόλιο για τον Γκούτι που τα είχε , ή είχε παντρευτεί τρανσέξουαλ, και παίζει και στους αντιπαθητικούς -κατ'εμέ) Απλά, ο σύγχρονος αυτός σκλάβος, όπως τον είχε αποκαλέσει ο πρόεδρας της FIFA, στο γήπεδο, με την κάλυψη των διαιτητών βεβαίως βεβαίως, το παίζει μαγκάκι, και ματσό άντρας ;)

Όσο για το άλλο, το καλό που του θέλω είναι να μην πατήσει το πόδι του στην Ελλάδα, γιατί θα γίνω χουλιγκάνος-από αυτούς που κυνηγάνε τους παίκτες- :p Ειλικρινά, τέτοιον καραγκιοζάκο & attention whore δεν τον χρειάζεται το ελληνικό ποδόσφαιρο για να ανέβει επίπεδο. Καλύτερα με τους Κατσαπλιάδες μας ;-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.