Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

απάντηση Λυκείου ήταν αυτή το ΠΟΛΥ.

Αεκτζής είμαι εγώ, χωρίς προσδοκίες στο άμμεσο μέλλον.

Και στα φαρμακεία άλλοι πάνε για λαδάκια μασαζ-γυαλιστικών.

χαβαλέ κάνουμε πάντα ρε μην τα παίρνετε σοβαρά έλεος..λες και ήρθε κάνα φαινόμενο..

το παιδί σακατεμένο πόδι έχει , τι περιμένετε να βγάλει?

ΕΔΙΤ: Και για οσους δεν θυμουνται.. http://www.telegraph.co.uk/sport/football/2389246/Cisse-suffers-horrific-leg-break.html

Έγινε επεξεργασία από Goku
Link to comment
Share on other sites

απαντηση τελειοφοιτου φιλοσοφικης ηταν....απλως προσαρμοστηκα στα δεδομενα...ας το λεγες απ τη αρχη οτι ησουν αεκτζης..δε θα μπαινα καν στο θεμα ν απαντησω...the end

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν εχει σημασια τι ομαδα ειμαι γιατι δεν εθιξα τον παναθηναικο εγω.. τον παιχτη εθιξα.

οριστε και ο 2ος τραυματισμος

http://www.football.co.uk/france/cisse_s_injury_woe_228992.shtml

2 φορες σπασμενα ποδια εχει το παληκαρι,, αλλοι δεν θα περπαταγανε καν, και ο αντωνιου θα δωσει 8 μυρια για αυτον . κριμας.

Link to comment
Share on other sites

Ο λόγος που δεν έπαιξε πολύ φέτος, είναι ότι έχει περίεργο χαρακτήρα, και τσακώνεται συχνά με τους προπονητές. Σαν παίκτης, είναι εξαιρετικός, αλλά σαν σύνολο είναι ρίσκο

Link to comment
Share on other sites

50 επισιμους αγωνες επαιξε το 2007*2008 (35 Α1 γαλλιας + 10 στο uefa + 5 κυπελλο)

38 φετος απο τους οποιους 35 στο πρωταθλημα (premier league μαλιστα).. ευρωπη δεν επαιζε προφανως η sunderland και στο κυπελλο αποκλειστηκε νωρις (3 αγωνες επαιξε)

Tα τελευταια 2 χρονια δεν υπαρχει ποδοσφαιριστης του παναθηναικου που να εχει παιξει περισσοτερα παιχνιδια!

Τι εννοειτε δεν μπορει να παρει τα ποδια? Δλδ τι αλλο επρεπε να κανει??? :confused:

Έγινε επεξεργασία από winters
Link to comment
Share on other sites

συμμετοχή είναι να μπεις και στο 90..

Προσωπικά το θεώρησα κάκιστη μεταγραφή για το γεγονός οτι έχει σπάσει και τα 2 του΄πόδια ο άνθρωπος. Το οτι ξέρει ΄μπάλα δεν νομίζω να το αρνείται κανείς.

Και τώρα μου τον συγκρίνει ρε Winter με τους φετινούς σας παίχτες..Ειλικρινά, ποιόν από τους φετινούς σας παίχτες πιστεύεις οτι αξίζει να παίζει στην 2η μεγαλύτερη ομάδα της Ελλάδας, ή΄ποιόν θα ήθελες εσύ με το χέρι στην καρδιά να είναι μέλος της.

8 πεταμένα μύρρια τα οποία μπορούσατε να τα δώσετε αλλού.. Κρίση υπάρχει, ομάδες παρακαλάνε να βρούνε χρήματα.

Link to comment
Share on other sites

κι όμως Goku, ο Σισσέ τα τελευταία 3 χρόνια έχει παίξει, 111 αγώνες, με 8001 αγωνιστικά λεπτά. Διόλου άσχημα μπορώ να πω, και παίρνω πίσω το προηγούμενο ποστ μου, που ήταν λάθος :)

Το κακό, μιας και είναι επιθετικός, είναι ότι σκόραρε 38 γκολ σε αυτά τα 3 χρόνια, ή κάθε 210 λεπτά, ή 1 γκολ κάθε 2 αγώνες και κάτι. Δε σημαίνει κάτι αυτό, όμως, καθώς είναι παίκτης που παίζει παντού μπροστά από τη σέντρα, οπότε πιθανότατα δε τον χρησιμοποιούσαν πάντα ως επιθετικό. Ας ελπίσουμε ότι με τις αστείες άμυνες της Λίμπας, θα πετυχαίνει πιο συχνά το πλεκτό.

Ο χαρακτήρας του, πάντως, παραμένει το κύριο ερωτηματικό

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

εγω περιμενω τους γαυρους να βαλουν την κασετα-cd-dvd για το λετο : "παλτο, ατομιστης, κωλοπαιδο, ασταθης, παιρνει πολλα για αυτα που προσφερει , μυριζουν οι μασχαλες" κτλ κτλ..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

εγω περιμενω τους γαυρους να βαλουν την κασετα-cd-dvd για το λετο : "παλτο, ατομιστης, κωλοπαιδο, ασταθης, παιρνει πολλα για αυτα που προσφερει , μυριζουν οι μασχαλες" κτλ κτλ..

Here I am! :D

Είναι πολύ καλός παίκτης και ταλέντο, αλλά είναι και ατομιστής και καλόπαιδο. Μην έχετε την ψευδαίσθηση ότι δεν θα σας δημιουργήσει προβλήματα κάποια στιγμή. :)

Link to comment
Share on other sites

Τεν Κατε, Σισε, Λετο........μόνο ο Καστίγιο λείπει για να γίνουν οίκος ανοχής τα αποδυτήρια:crazy:

δε λέω...παιχταράδες και οι 3......αλλά θα προτιμούσα μικρότερης αξίας παίχτες που θα ήταν όμως δουλευταράδες και θα είχαν δίψα για διάκριση......ο Σισέ μάλλον θα έρθει για διακοπές άντε και μερικές εμφανίσεις στο ΤσουΛου....ο Λέτο βαρόμετρο......και λένε οτι θα φέρουν και Καστίγιο....ημαρτον:bye:

Link to comment
Share on other sites

Τεν Κατε, Σισε, Λετο........μόνο ο Καστίγιο λείπει για να γίνουν οίκος ανοχής τα αποδυτήρια:crazy:

δε λέω...παιχταράδες και οι 3......αλλά θα προτιμούσα μικρότερης αξίας παίχτες που θα ήταν όμως δουλευταράδες και θα είχαν δίψα για διάκριση......ο Σισέ μάλλον θα έρθει για διακοπές άντε και μερικές εμφανίσεις στο ΤσουΛου....ο Λέτο βαρόμετρο......και λένε οτι θα φέρουν και Καστίγιο....ημαρτον:bye:

ειλικρινα, αμα ερθει κ ο καστιγιο, δε πρεπει να ξαναγυρισει κ ο γκονζαλες; θα ανοιξουμε τμηματα καρατε-μποξ-ελευθερης

Link to comment
Share on other sites

Τεν Κατε, Σισε, Λετο........μόνο ο Καστίγιο λείπει για να γίνουν οίκος ανοχής τα αποδυτήρια:crazy:

δε λέω...παιχταράδες και οι 3......αλλά θα προτιμούσα μικρότερης αξίας παίχτες που θα ήταν όμως δουλευταράδες και θα είχαν δίψα για διάκριση......ο Σισέ μάλλον θα έρθει για διακοπές άντε και μερικές εμφανίσεις στο ΤσουΛου....ο Λέτο βαρόμετρο......και λένε οτι θα φέρουν και Καστίγιο....ημαρτον:bye:

Πραγματικα πιστευετε οτι μπορει να ερθει ο Καστιγιο στον Παναθηναικο? Δεν γινεται αυτο...

EDIT: Έφερε άλλον ένα, που δεν έχει πάρει πρωτάθλημα στην καριέρα του…

Έγινε επεξεργασία από pastelidis.n.s.
Link to comment
Share on other sites

συμμετοχή είναι να μπεις και στο 90..

Προσωπικά το θεώρησα κάκιστη μεταγραφή για το γεγονός οτι έχει σπάσει και τα 2 του΄πόδια ο άνθρωπος. Το οτι ξέρει ΄μπάλα δεν νομίζω να το αρνείται κανείς.

Και τώρα μου τον συγκρίνει ρε Winter με τους φετινούς σας παίχτες..Ειλικρινά, ποιόν από τους φετινούς σας παίχτες πιστεύεις οτι αξίζει να παίζει στην 2η μεγαλύτερη ομάδα της Ελλάδας, ή΄ποιόν θα ήθελες εσύ με το χέρι στην καρδιά να είναι μέλος της.

8 πεταμένα μύρρια τα οποία μπορούσατε να τα δώσετε αλλού.. Κρίση υπάρχει, ομάδες παρακαλάνε να βρούνε χρήματα.

1η Μεγαλυτερη ομαδα της ελλαδας.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.