Jump to content



Panasonic Viera TH-42PX80


gns

Recommended Posts

Παιδια θελω την βοηθεια σας επιγοντως,

Σημερα πηγα να δω και να παρω tv(42") και εχω δει την παραπανω πλασμα μου φανηκε πολυ καλη σαν ποιοτητα εικονας και τιμης.

Αλλα θα ηθελα τη γνωμη σας γιατι εχω τους ενδιασμους μου επειδη ειναι πλασμα.

Η tv θα χρησιμοποιητε για αναλογικα καναλια, dvd, και συνδεση με pc.

Κατι ακομα μια πλασμα συνιστατε για να χρησιμοποιηθει και ως οθονη pc, κονσολα

Ευχαριστω

εδιτ. Μπορει καποιος να μου πει πια ειναι η διαδικασια στρωσιματος του πανελ μιας πλασμα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν μπορειτε πειτε μου την γνωμη σας και απαντηστε μου στα ερωτηματα που εθεσα πιο πανω γιατι ειναι λιγο επιγον.

Αυριο πρωι θα να την παραγγειλω και θα ηθελα να ειχα μια ιδεα

Συγνωμη αν επιμενω τοσο πολυ αλλα με πιεζει ο χρονος

Ευχαριστω και παλι:look:

Link to comment
Share on other sites

Άριστη επιλογή για τηλεοπτικό πρόγραμμα και ταινίες.

Για χρήση ως monitor μία LCD θα ήταν καλύτερη επιλογή αλλά σε αυτά τα χρήματα δεν θα πήγαινα σε κάτι διαφορετικό από την Panasonic (εκτός κι αν την προορίζεις για 70-80% χρήση ως monitor δηλαδή...).

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδες η τηλεοραση θα ειναι 90% τηλεοπτικό πρόγραμμα, ταινίες, playstation και το υπολοιπο ως μονιτορ.

Αλλα θα ηθελα μια διευκρινηση αν χρεισημοποιηθει ως μονιτορ θα ειναι μπορω να παιξω κανενα παιχνιδακι, εννοω η εικονα θα ειναι ευδιακριτη?

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ψαχνω κατι σε 42" στα 1000ε.. και εδω στη κυπρο τουλαχιστο δεν βρισκεις...

edit. Ασε που η χρηση της θα ειναι κυριως με αναλογικα καναλια και δωδ κατι στο οποιο ιστερουν λιγο οι lcd

Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο σημερα ειμαι ευτιχισμενος κατοχος της εν λογο tv, απλα να πω οτι στα αναλογικα ειναι σαν να βλεπεις απο CRT:-O και τα dvd απο συνδεση component ειναι κρυσταλο.

Ευχαριστω ολους για την βοηθεια σας:T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.