Jump to content



Προγραμμα δημιουργιας μουσικης


MpisKi

Recommended Posts

Καλησπερα...θα ηθελα να μου προτεινεται ενα προγραμμα για δηιμιουργια μουσικης(οπος λεει κ ο τιτλος)...οταν λες μουσικι ενοο beatakia οχι τπτ σοβαρο για χαβαλε:p...θα ηθελα τα εξης....

1.τζαμπαναταν απο ιντερνετ :p και οχι trial για να μου μεινει

2.να ειναι απλο γιατι ειπα το θελω για χαβαλε μιν πσαχνομαι

ΥΓ:ειχα το fruity loops αλλα καταρχιν ηταν τριαλ και δν ειχε ολους τους ηχους(επρεπε να τουσ αγορασεις) και δν μπορουσες να κανεις save αυτα π φτιαχνεις

Link to comment
Share on other sites

To ειχα το nero αλλα εκανα φορματ....για να κατεβασο τορα το nero απο rapishare ειναι 100ΜΒ το λιγοτερο και εχει ληξει το preeium acc μου....προς στιγμην δν το εχω ευκερο...ευχαριστο παντος...τιποτα αλλο??

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Καταπληκτικό πρόγραμμα αλλά θα σε ρουφήξει κανονικά είναι το reason. δεν είναι free αλλά ως γνωστόν τρόποι υπάρχουν.. :whistle2:

το δούλευα 3 χρόνια και αν ασχοληθείς για όποια απορία έχεις μπορώ να σε βοηθήσω!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Για αρχαριους fl studio-orion-energy xt και πολλα αλλα.

Τωρα απο ηχους-synths υπαρχουν πολλα δωρεαν, λογω οτι ειμαι του χωρου μπορω να βοηθησω.

Αλλα οπως καταλαβαινεις οχι για σπασμενα προγραμματα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.