Jump to content



DFI LP DK P45-T2RS Plus και HR09S για mofset?


N.I.K.K.

Recommended Posts

λεω να παρω την dfi του τιτλου οταν ερθει με το καλο, και επειδη μαλλον θα αντικαταστησω τις ψυκτρες (εχω ηδη ενα noctua nu6 για το nb), ειπα να ρωτησω για το HR09S:

θα μπαινει στη μητρικη? και αν ναι θα το αξιζει?

ή να παρω καλυτερα αυτα?

η να μην παρω τιποτα και να χρησιμοποιησω τα stock?:hehe: (με κομμενα τα heatpipe)

Link to comment
Share on other sites

Θες να πας σε νερό παντού?

Θα έλεγα πώς μια HR είναι η καλύτερη λύση, αλλά και τα swiftech δεν είναι άσχημη επιλογή...

Σε καμιά περίπτωση μην κόψεις τα heatpipe, μιας και θα χάσεις άμεσα την εγγύηση σου.

Link to comment
Share on other sites

Θες να πας σε νερό παντού?

οχι, ποιος μιλησε για νερο? ρωταω αν οι παραπανω ψυκτρες θα εχουν καλυτερη αποδοση απ' τις stock

οσο για την εγγυηση, αυτη θα χαθει ετσι και αλλιως οταν κολλησω ακροδεκτες για να μετραω τις τασεις με το πολυμετρο:o

Link to comment
Share on other sites

οταν εβγαλες τις ψυχτρες τα μοσφετ τα περασες τα μοσφετ με ασετον η καθαρη βενζινη γιατη η ταινια που εχουν οι ψυχτρες απο κατω αφηνουν κατι σαν λαδι πανω στα μοσφετ και δεν κολαη τιποτα επανω τους θελουν πολλη καλο καθαρισμα ,εγω παντος τα swiftech εχω σε μια rampage extreme και ειναι αψογα:mobile1:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.