Jump to content



Προτασεις για 20'' σε 1680x1050 με καλη τιμη...!!!!!


pastelidis.n.s.

Recommended Posts

Προλαβαίνεις να πας να δεις την EIZO S2031W (pva panel) στο SATURN (Συγγρού) με μόλις 299€, ενώ έξω παίζει στα 490€ (eshop,plaisio). Πιστεύω η καλύτερη 20άρα. Εγώ που την έχω 2 βδομάδες στο γραφείο την θεωρώ κορυφή.

Link to comment
Share on other sites

Μετά το άνοιγμα των Saturn και το ELECTROWORLD όλα τα μεγάλα καταστήματα αναγκάστηκαν να ρίξουν τις τιμές σε 1-2-3 μοντέλλα οθονών οπότε μια βόλτα συμφέρει τα μάλα.

Θα βρείς 22ρες ή και 24άρες σε πάρα πολύ καλές τιμές. ;)

Link to comment
Share on other sites

+1 για την Samsung 2032BW. Υπαρχει και έκδωση στα 230 Ευρώ με TV tuner. Είναι απλά απο τις καλύτερες οθόνες σχεδιαστικά και με μοναδικά πράγματα για την τιμή της. Έχει άφθονες επιλογές για συνδέσεις (DVI-D, HDMI, D-SUB) και χωρίς TV tuner μπορεί να την πετύχεις απο 165 Ευρώ μεχρι 200 ανάλογα που ψάξεις. Επίσης έχει ενα αρκετά καλό μενού για επιλογές και μπορείς να πειράξεις και το λαμπάκι φωτισμού του on/off. Λεπτομέρεια το ξέρω αλλά μετά απο αρκετές ώρες το μπλέ λαμπάκι σε νευριάζει.

Link to comment
Share on other sites

+1 για την Samsung 2032BW. Υπαρχει και έκδωση στα 230 Ευρώ με TV tuner. Είναι απλά απο τις καλύτερες οθόνες σχεδιαστικά και με μοναδικά πράγματα για την τιμή της. Έχει άφθονες επιλογές για συνδέσεις (DVI-D, HDMI, D-SUB) και χωρίς TV tuner μπορεί να την πετύχεις απο 165 Ευρώ μεχρι 200 ανάλογα που ψάξεις. Επίσης έχει ενα αρκετά καλό μενού για επιλογές και μπορείς να πειράξεις και το λαμπάκι φωτισμού του on/off. Λεπτομέρεια το ξέρω αλλά μετά απο αρκετές ώρες το μπλέ λαμπάκι σε νευριάζει.

+1

το μονο λαθος σου ειναι οτι δεν εχει HDMI

Την εχω και εγω 1 βδομαδα τωρα και ειναι τελεια.

Απο πλαισιο μονο 160€

Link to comment
Share on other sites

Πού τη βρήκατε 160 ρε παιδιά; Στο Πλαίσιο 200 κάνει και ξεκινάει από 182 στο Technixx

Την ειχε με online παραγγελεια την προηγουμενη βδομαδα 159€

Ηταν προσφορα και τωρα την πηγαν 199.

Οποιος προλαβε προλαβε:whistle2:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.