Jump to content



Πέθανε?3850 sapphire 256mb


crio

Recommended Posts

Η πολυαγαπημένη μου 3850 δεν κάνει κούκου.Ελάλησε?Ανάβει κομπλέ το ρc.Η rampage στην οθονούλα δείχνει ότι το pc λειτουργεί αλλά δεν έχω σήμα στην οθόνη.Δοκίμασα στο παλίο μου pc που έχει και ηχειάκι μέσα και ακούστε πως έκανε.Τι μπορεί να είναι?Υπάρχει σωτηρία?Δεν έχω τελειώσει ακόμα μαζί της.Να πω ότι η κάρτα έχει υποτεί vcore mod τόσο με μολύβι όσο και με μπογιά ασημιου και δούλευε τέλεια μέχρι 940mhz στον πυρίνα (ναι της πέταγα τα μάτια όξω......)Την έβγαλα και για 2-3 μέρες είχα πάνω μια 8800gs.Όταν την ξανάβαλα πάνω τπτ.Σημείωση ήτανε σε κουτί με προστατευική ζελατίνα και αφρολεξ γύρω

Recording2.rar

Link to comment
Share on other sites

Αύριο θα την πάω σε φίλο να την δει.Αν την δουλ'εψουμε θα γίνει και επιτόπου μόντα με trimmers.

@Nephilim

Την XFX έχω.Αν θες να μου πεις για τα ανεμηστήρια της που πάιζουν μόνο στο full το ξέρω.Έβαλα ρυθμιστή στροφών και ΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.