Jump to content



PSP Ταινίες με Υπότιτλους


afracten

Recommended Posts

Ψαχνω ενα προγραμμα που να κανει μετατροπη ενα αρχειο βιντεο, ο,τι και να ειναι και να δεχετε υποτιτλους.

Εχω δοκιμασει πολλα προγραμματα αλλα κανενα δεν μπορουσε να ενσωματωσει υποτιτλους.

Καμμια γνωμη?

Link to comment
Share on other sites

Εχω πολυ καιρο να το χρησιμοποιησω....αλλα παλιοτερα οταν ηθελες να ενσωματωσεις υποτιτλους επρεπε να τους ειχες στον ιδιο καταλογο με την ταινια και να ειχες περασμενο το vobsub. Οποτε κατα την μετατροπη τους ενσωματωνε στο νεο αρχειο. To θεμα ειναι πως θα πρεπει να παιξεις το avi στο PSP...ειτε να το μετατρεψεις στο psp format.

Αν οι ταινιες ειναι avi ακομα καλυτερ αν χρησιμοποιησεις το Auto GordianKnot...

Link to comment
Share on other sites

Εχω πολυ καιρο να το χρησιμοποιησω....αλλα παλιοτερα οταν ηθελες να ενσωματωσεις υποτιτλους επρεπε να τους ειχες στον ιδιο καταλογο με την ταινια και να ειχες περασμενο το vobsub. Οποτε κατα την μετατροπη τους ενσωματωνε στο νεο αρχειο. To θεμα ειναι πω θα πρεπει να παιξεις το avi στο PSP...ειτε να το μετατρεψεις στο psp format.

Αν οι ταινιες ειναι avi ακομα καλυτερ αν χρησιμοποιησεις το Auto GordianKnot...

μετα την μετατροπη, που κανω τις ταινιες μεταφορα? σε πιο φακελο του psp?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.