Jump to content



ENZOTECH για πεταμα


ppaylos1416003173

Recommended Posts

Πήρα τηλεφωνο πρωτη φορα μου μίλησε ενας πιτσιρικας και μου λεει δεν υπαρχει περίπτωση να γινει αντικατασταση γιατι λεει το προκαλεσα εγω.:suicide: Ξαναπαίρνω τηλεφωνο μιλαω με καποιον αλλων και μου λεει να το στείλω να το δουν πρωτα στο τμήμα service.

Με ομορφο τροπο θα τους εξηγησεις οτι το φαινομενο ειναι γενικο ..θα στο αλλαξουν μην ανησυχεις ,θελω να πιστευω..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 48
  • Created
  • Last Reply
Πήρα τηλεφωνο πρωτη φορα μου μίλησε ενας πιτσιρικας και μου λεει δεν υπαρχει περίπτωση να γινει αντικατασταση γιατι λεει το προκαλεσα εγω.:suicide: Ξαναπαίρνω τηλεφωνο μιλαω με καποιον αλλων και μου λεει να το στείλω να το δουν πρωτα στο τμήμα service.

Στείλε το να το δούνε. Εγώ έστειλα ένα για το Chipset που μου είχε ραγίσει και μου το αλλάξανε. Φυσικά δεν το ξαναέβαλα στο pc.

Link to comment
Share on other sites

ειχα το ιδιο απο ιουνιο και μετα απο παρακολουθηση διαπιστωσα προχθες οτι δακρυζει κοντα στο ρακορ εξαγωγης στο γνωστο πλεον σημειο επικοινωνησα τηλ με τους τεχνικους στην αθηνα και σημερα μου ειπαν και το εδωσα στο πλαισιο πατρας και εκδοθηκε πιστωτικο οταν ζητησα αντικατασταση με ιδιο καταλαβα οτι δεν εχουν το rev.a οποτε μακρια απο το πλαστικο...τωρα ειμαι αναμεσα στο fusion 2 και στο ek supreme τι να προτιμησω για διπυρηνο και ισως αργοτερα τετραπυρηνο?

Link to comment
Share on other sites

αντλια ειναι η mcp655 και μια και η φασαρια θα αλλαξω καποια πραγματα και ισως μπει και αυτο http://www.aquatuning.de/product_info.php/info/p5039_EK-Water-Blocks-EK-D5-X-TOP---Acetal-G1-4-Rev-2.html

δεν ειμαι σιγουρος αν αξιζει τον κοπο

Link to comment
Share on other sites

Ek Supreme, αλλά είναι flow killer.

Σε κάθε περίπτωση το D-tek είναι πολύ καλό, απλά έχει 2-3 βαθμούς παραπάνω (πάντα ανάλογα με την αντλία)

to EK Supreme ειναι λιγο καλυτερο αλλα οχι και με 2-3 βαθμους διαφορα!

οι διαφορες ειναι της ταξης του 1 βαθμου μονο,συμφωνα με τα reviews τουλαχιστον.

και αν παιξεις και λιγο με τα nozzles του dtek ερχονται στα ισια.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.