Jump to content



Logitech G5 πόσο?


AGRIMI

Recommended Posts

http://www.you.gr/b2c_iqshop/catalog/categorieInPath.do?key=0/A3EF4AA0AB025240B40E64176412676E/02C1E49DB834D248B8D8F2A81414B2CD

δεν ξέρω τι γνώμη έχετε για το ποντίκι αλλά εμένα μου αρέσει και είναι σε καταπληκτική τιμή.για λίγους φυσικά.

Link to comment
Share on other sites

Οκ EDIT Λοιπον...λαθος...Λεπον..Εμενα το G5 με εχει αφήσει Ακρως ικανοποιημένο παντος..ειναι ανετο, με εχει βολεψει πολυ με τα πληκτρα του και με την επιλογη να αλλαζεις την αναλυση-ευεσθισια του...

Αλλα η τιμη ειναι σκότωμα...Αξιζει να το παρεις...

Link to comment
Share on other sites

Δευτέρα γίνεται η αγορά από το κατάστημα. Δεν υπάρχει η δυνατότητα να γίνει η παραγγελία μέσω νετ και να πάω από το κατάστημα να το παραλάβω χωρίς να χρεώσω την πιστωτική κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

Δευτέρα γίνεται η αγορά από το κατάστημα. Δεν υπάρχει η δυνατότητα να γίνει η παραγγελία μέσω νετ και να πάω από το κατάστημα να το παραλάβω χωρίς να χρεώσω την πιστωτική κάρτα.

δεν γίνεται γιατί το κατάστημα δεν έχει καμία σχέση με αυτού του είδους τις παραγγελίες. αυτές οι παραγγελίες έρχονται κατευθείαν από την infoquest.

Link to comment
Share on other sites

δεν γίνεται γιατί το κατάστημα δεν έχει καμία σχέση με αυτού του είδους τις παραγγελίες. αυτές οι παραγγελίες έρχονται κατευθείαν από την infoquest.

Το κατάλαβα αυτό, δεν είχα την εντύπωσή ότι το μαγαζί θα μου δώσει το ποντίκι σε αυτήν τιμή οπότε έγινε η παραγγελία μέσο νετ. 40 ευρό αγορά για να μήν χρεώσει μεταφορικά, οπότε πήρα και 2 στικ usb και να το 42ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.