Jump to content



Εξωτερικος σκληρος προβλημα


stiffler

Recommended Posts

Εχω αγορασει ενα εξωτερικο σκληρο maxtor one touch 500 gigabyte απο το φλεβαρη...

Ειχα αρκετα προβληματα με το προγραμμα του και γενικοτερα καποια αλλα μικροπροβληματα οπως το οτι δεν αποσυνδεοταν απο το pc και μου κολλουσε ακομα και στο shutdown.

Anyway επειδη το χρησιμοποιω σπανια για αποθηκευση και μονο το ειχα σαν ...usb stick ολο αυτο το καιρο...πριν λιγο ειπα να φορτωσω παλι το λογισμικο του maxtor μπας και...και βρηκα αυτο?

Να απαιτησω αλλαγη η κατι αλλο?

Η αγορα εχει γινει απο το πλαισιο και εχω κρατησει και την αποδειξη.

284bao.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πιο πολυ για το rma ηθελα να ρωτησω για αυτο δε το εβαλα εδω αν και το σκεφτηκα...

anyway ακουω μηπως ξερει καποιος τι δικαιουμαι μη μου πουν καμμια ακυρη ιστορια και γινει της ποπης...

Οπως ειπα εχω την αποδειξη και φυσικα ειναι εντος εγγυησης.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασέ τον σε άλλη θύρα και αν γίνεται σε άλλον υπολογιστή. Αν το βγάζει ακόμα, τότε πήγαινέ τον. Ίσως να έχει κάποιο πρόβλημα που να μην το έχεις αντιληφθεί. Από τη στιγμή που το πρόγραμμα της εταιρείας λέει ότι δεν έινια οκ, τότε δε μπορούν να σου πουν τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Tελικα πηγε rma αλλα επειδη δεν υπηρχε στο στοκ ιδιο προιον μου κοψανε πιστωτικο 70 ευρω.

Εβαλα αλλα δεκα και πηρα ενα seagate free agent 500αρη που εχει και 5 χρονια εγγυηση.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.