Jump to content



Δώρο γενεθλίων


ManosRK

Recommended Posts

[Ένα άχρηστο ακόμα τόπικ]

Παίδες, σε 2 βδομάδες (περίπου) από σήμερα είναι τα γενεθλιά μου και όπως κάθε (σχεδόν, γιατί τις άλλες μου παίρνουν οι άλλοι ότι θέλω, "Father Bank" κλπ. λολ) χρόνο κάνω δώρο στον εαυτό μου (ψωνάρα λολ) και φέτος συνειδητοποίησα πως δεν έχω κάτι που να το θέλω τόσο πολύ...

Any ideas ? Έχετε τίποτα να μου προτείνεται ?

P.S.1. Δεν έχω πρόβλημα στα λεφτά.

P.S.2 This thread is NOT accesible to Astrolabos:p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply
strip show: οσα πυζουλινια και στρινγκακια να δεις ,ποτε δεν ειναι αρκετα...

αυτα και αν ειναι πεταμενα λεφτα :hehe:

δε τα δινει καλυτερα στο ρουσοπουλο τωρα που θα ζοριζεται με τη δοση του στεγαστικου που εχει παρει?

Link to comment
Share on other sites

Kανε μια δωρεα ή δωσε λεφτα σε καποιον που εχει αναγκη... σε ενα αστεγο σε καποιον ηλικιωμενο...

Κανε πρασινη τη ταρατσα του σπιτιου σου..

Κανε το τραπεζι στους φιλους σου...

Link to comment
Share on other sites

Δεν μαζευόμαστε όλοι μαζί να πάμε σε μια ταβερνούλα να τσακίσουμε κοψίδια και κράσους;;;;; :man_in_love::man_in_love:

Καλά ΟΚ εάν δεν μας γουστάρεις... πάρε την κοπελιά σου, μάζωξε τα κολητάρια σου και περάστε μια δημιουργική μέρα, από το πρωί έως το βράδυ, με τρελό ξεφάντωμα! :yes2:

[edit] φτου... προλάβανε άλλοι... τι στο καλό; τόσο λιγούρια είμαστε όλοι μας;[/edit]

Link to comment
Share on other sites

Μην τον ακους τον Αλιγατορα.

Πες στην κοπελα να σου κανει δωρο μια .....σκαλιστη (ξερεις εσυ ατιμουτσικο) και κλεισε σε μας τραπεζι για στριπ...Και στους αστεγους κανε δωρο μια φωτογραφια του τζιμακου21 να τρομαζουν τους εκμεταλλευτες.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.