Jump to content



Δώρο γενεθλίων


ManosRK

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply
και γω αυτο θα προτεινα, αλλα ξεφευγει απ το budget.

Το θέμα δεν είναι ότι ξεφεύγει απ'το budget (100-300 Ευρός max είπαμε - οπότε είμαστε μέσα κανονικά) το θέμα είναι...μόνο μια ώρα για 200 ευρώ :hm:????? U must be nuts και να πω ότι είχε και καμια καλή πάει στο Δία :p

www.days4u.gr για να τελειώνουμε πιά :p
Δεν νομίζω :hm: (σιγά τα once-in-a-life experiences:p)
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα δεν είναι ότι ξεφεύγει απ'το budget (100-300 Ευρός max είπαμε - οπότε είμαστε μέσα κανονικά) το θέμα είναι...μόνο μια ώρα για 200 ευρώ :hm:????? U must be nuts και να πω ότι είχε και καμια καλή πάει στο Δία :p

Δεν νομίζω :hm: (σιγά τα once-in-a-life experiences:p)

να παρεις ζωακι σαν δωρο στον εαυτο σου το σκεφτηκες??εκτος του οτι ειναι δωρεαν (παντου χαριζονται γατακια-σκυλακια κλπ) μια γατουλα ειναι πολυ καλη συντροφια στο διαβασμα και αν την παρεις εκπαιδευμενη δεν θα σου λερωσει ποτε(η μεγαλη μου στο εξοχικο,παραταγε τον ακαλυπτο χωρο και ανεβαινε σκαλες 2 οροφων για να παει στην αμμο της)!

Link to comment
Share on other sites

να παρεις ζωακι σαν δωρο στον εαυτο σου το σκεφτηκες??εκτος του οτι ειναι δωρεαν (παντου χαριζονται γατακια-σκυλακια κλπ) μια γατουλα ειναι πολυ καλη συντροφια στο διαβασμα και αν την παρεις εκπαιδευμενη δεν θα σου λερωσει ποτε(η μεγαλη μου στο εξοχικο,παραταγε τον ακαλυπτο χωρο και ανεβαινε σκαλες 2 οροφων για να παει στην αμμο της)!

My mother would KILL ME!!!!:tongue:

Εδω θα βρεις τα καλυτερα.Τελος

:hehe::rofl::hehe::rofl::hehe::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι φαινεται τιποτα δεν σ'αρεσει, οποτε εχω μια προταση την οποια δεν θα την ακολουθουσα με τιποτα(γιατι απλα συνεχεια θελω και κατι καινουργιο :( ). Βαλτα στη τραπεζα... Και οταν θελησεις πραγματικα να κανεις κατι χωρις να ειναι ο βασικος σου παραγοντας τα γενεθλια,να εχεις μια καβατζα...

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω να δώσεις δυο κατομπαλα στον DJD να γινεις admin για μια μερα :p Να δεις πως βλέπει ο αστρολάβος τον κόσμο με το ματι του Σαουρον...

Αυτο ουτε στο Days4u δεν το βρίσκεις :p

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου ρε Δημήτρη με τις ιδέες σου!!!!:D

ΑΥΤΟ είναι το πιό χρήσιμο ποστ του θρεντ!!!!!

Λοιπόν DJD και jpavly αυτό αποφάσισα για δώρο, δώστε μου το δικαίωμα να γίνω Admin την 4η Νοεμβρίου (δημόσια δήλωση παρακαλώ ε!) και μετά κλειδώστε το thread :D

P.S. Μήτσο, i LOVE you man:worship:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.