Jump to content



Η Σκληροί μου τα παίξαν


Cguevara

Recommended Posts

Μια ερώτηση παιδιά..σε κάποιες Φάσης όταν πάω να μπω σε κάποιον δίσκο από τους 3ris που έχω κολλάει το σύστημα και αρχίζει και παίρνει στροφές ο σκληρός.. το κάνει και όταν παίζω games...και μετα απο λιγα δευτερολεπτα επανέρχεται ..τι λέτε να φταίει?

Link to comment
Share on other sites

κατεβασε απο το site του κατασκευαστη(αναλογα την μαρκα του καθε hdd) το διαγνωστικο προγραμμα που δινουν και δες αν βγαζουν καποιο προβλημα απο εκει! αυτο για αρχη!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες δεν κοιταμε την ορθογραφια εδω μεσα! Απο ταχυτητα κανουμε λαθοι οχι επειδη δεν γνωριζουμε την ελληνικη γλωσσα!

Κατεβασε τα διαγνωστικα προγραμματα της καθε εταιριας και chekare!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες δεν κοιταμε την ορθογραφια εδω μεσα! Απο ταχυτητα κανουμε λαθοι οχι επειδη δεν γνωριζουμε την ελληνικη γλωσσα!

Κατεβασε τα διαγνωστικα προγραμματα της καθε εταιριας και chekare!

Αυτό έκανα :) τελικά ο ένας σκληρός μου έχει πρόβλημα... και είναι αυτός που έχει τα windows.. με βλέπω για format μιας και άλλαξα και cpu+gpu...

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει πρόβλημα ο δίσκος τότε θες δίσκο όχι format.

Η αλλαγή CPU/GPU είναι από τις πιο ανώδυνες αναβαθμίσεις. Το πολύ να χρειαστεί να αλλάξεις drivers αν αλλάξεις στρατόπεδο σε GPU. Αλλά όχι και format.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.